Dobra wiadomość dla fanów bluesa i nie tylko – Chuck Frazier wystąpi w Gdyni!

Jesteś ciekaw bluesa połączonego z innymi gatunkami muzycznymi i nie masz planów na czwartkowy wieczór? W takim razie mam dla ciebie dobrą wiadomość, ponieważ Chuck Frazier wystąpi w jednym z bluesowych klubów w Trójmieście!

Chuck Frazier to wokalista i gitarzysta bluesowy pochodzący z Houston w Teksasie. W wieku 13 lat nauczył się grać na gitarze, a kilka lat później rozpoczął przygodę z koncertowaniem w rodzinnym mieście. Jego kariera odwróciła się o 180 stopni, gdy zaczął współpracę z zespołem Sonny’ego Sharrocka. Od tego momentu występuje w Europie, nie zapominając o ojczyźnie, do której wraca kilka razy w roku.

Artysta ma na koncie kilka autorskich płyt i więcej niż 30 projektów jako muzyk sesyjny. Jego muzyka jest połączeniem bluesa, soulu, jazzu i rocka. W swojej twórczości odnosi się do Alberta Collinsa, Howlina Wolfa, Chucka Berry’ego oraz Jimiego Hendrixa.

O koncertach Chucka Fraziera mówi się, że są one esencją niebywałej energii. Wokalista ma podobno znakomity kontakt z publicznością, a jego muzyka porywa do tańca. Jest tylko jeden sposób by się o tym przekonać: wystarczy wybrać się na jego występ.

Kiedy: 08 lutego, 19:30

Gdzie: Blues Club, Portowa 9, Gdynia

Bilety: 50 zł, dla studentów 30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *