Bitwa o Stocznię w Protokulturze

To już czwarta odsłona bitwy freestyle’owej na Pomorzu. Na ten klimatyczny pojedynek zjeżdżają się zawodnicy z całej Polski, aby zawalczyć o Pas Stoczni Gdańskiej.

Co roku do klubu Protokultura przyjeżdżają czołowi polscy zawodnicy, którzy chcą zmierzyć się z miejscowymi uczestnikami. Bitwa odbywać będzie się w starej, stoczniowej hali. Konkurs Bitwa o Stocznię do tej pory wygrali: Szyderca, Edzio i Kaz. Spektakularne nawijki, innowacyjne zasady i żywe prowadzenie, a wszystko to będzie się działo już 15 grudnia.

Eliminacje startują o godzinie 19:30. Wziąć udział może każdy zawodnik, który zgłosił się drogą mailową. Uczestnik, który startuje w eliminacjach musi posiadać bilet na wydarzenie. Każdy będzie musiał zaprezentować freestyle na zadany temat w 45 sekund. Następnie Jury wybierze czwórkę najlepszych uczestników, którzy awansują do Fazy Pucharowej.

Finał podzielony będzie na trzy rundy. W pierwszej rundzie zawodnicy mają minutę na freestyle pod obrazy pojawiające się na ekranie. Druga runda to freestyle na temat wybrany przez uczestnika. W trzeciej rundzie każdy zawodnik będzie miał trzy minuty na freestyle z nawijką co cztery wersy, nawijając rotacyjnie oraz bez nadanego z góry tematu.

 

Kiedy: 15 grudnia, g. 19:30

Gdzie: Klub Protokultura, Gdańsk

Ile: 25z – 30zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć − 3 =