Ewa Farna w Heliosie

Ewa Farna w HeliosieKażdy chciałby otrzymać autograf idola, zrobić sobie z nim zdjęcie czy porozmawiać. Taką okazję będą mieli fani Ewy Farnej, z którą 22 listopada będzie można spotkać się w gdańskim Heliosie.

Nie przejmuje się złymi opiniami o wyglądzie. Kocha to, co robi. Jest przy tym rodzinna i nie wstydzi się mówić o swoich słabościach. Tym Ewa Farna zdobyła serca słuchaczy w Polsce i w Czechach, a jej piosenki (m.in. „Cicho”, „Ewakuacja”, „Bez łez”) szturmem zdobyły listy przebojów. Wokalistka ma dopiero 24 lata, a w tym roku obchodzi 10-lecie działalności artystycznej. Mimo tak młodego wieku ma na swoim koncie kilka złotych i platynowych płyt, a także wiele nagród w obu krajach

Podczas spotkania fani wraz z wokalistką obejrzą film „Skazana na busa” dokumentujący karierę artystki. Dla samej Ewy jest to film wyjątkowy. „Pokażę się fanom bez make-upu, wkurzona, zestresowana i zdesperowana. Zabiorę kamerę także do rodzinnego domu, pokażę, gdzie lubię być i skąd pochodzę. Udało mi się namówić do wywiadu swoich rodziców, a to naprawdę wyjątkowe, bo rodzice nie udzielają wywiadów” – mówiła wokalistka podczas rozmowy z dziennikarzami.

Kiedy: 22.11.2017, godz. 18.30

Gdzie: kino Helios, C.H. Alfa, ul. Kołobrzeska 41c, Gdańsk

Za ile: cena wejściówki – 30 zł do nabycia w kinie lub tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *