Experience Romania – projekt Global Entrepreneur

Nie masz planów na przerwę zimową? Nie wiesz gdzie możesz zdobyć profesjonalne doświadczenie, które korzystnie wpłynie na kształtowanie Twojej kariery zawodowej? Chciałbyś pracować za granicą, poznać nowa kulturę, zawrzeć ciekawe znajomości? Koniecznie sprawdź projekt Global Entrepreneur organizowany przez AIESEC!

Global Entrepreneur to praktyki zagraniczne trwające od 6 do 12 tygodni, realizowane w środowisku dynamicznie rozwijających się start-upów w następujących sektorach: Marketing, Zasoby Ludzkie, International Relations i IT. Kierowane są one do młodych osób zainteresowanych założeniem własnej firmy.

Więcej informacji można uzyskać 22 listopada o godzinie 18.00 w Klubie Atelier. Tematem przewodnim eventu będzie Rumunia. Zaproszeni goście są już gotowi na spotkanie – Agnieszka opowie o swoich doświadczeniach i pracy w start-upie, a Cyprian z Rumunii przedstawi jak wygląda proces rekrutacyjny i udzieli wszystkich informacji. Organizatorzy spróbują rozwiać wszelkie stereotypy i wątpliwości, aby każdy mógł od razu zaaplikować i już tej zimy wyjechać i przeżyć niesamowitą przygodę.

Udział w Global Entrepreneur zmienia perspektywę na globalną, dzięki czemu o wiele bardziej zrozumieć można otoczenie i specyfikę pracy w środowisku zagranicznych start-upów, w których każdy uczestnik będzie miał okazję zdobywać praktyczne doświadczenie.

Organizatorem projektu jest AIESEC, czyli największa na świecie niezależna organizacja działająca w 122 krajach. Jednym z jej głównych celów jest rozwijanie umiejętności liderskich wśród młodych ludzi. Tylko w ostatnim roku jej członkowie mieli szansę dostarczyć 34 459 wyjątkowych doświadczeń, za pomocą przeprowadzenia wymian międzynarodowych młodych ludzi na całym świecie.

UWAGA! Jesteś studentem Uniwersytetu Gdańskiego? Od teraz nie musisz przejmować się sesją zimową i egzaminami! Dzięki patronatowi Rektora UG, sesję zdasz we wcześniejszym terminie i z czystym sumieniem będziesz mógł zdobywać praktyczne doświadczenie na praktykach w wybranym przez siebie kraju!

Do zobaczenia!

Kiedy: 22 listopada 2017, 18.00

Gdzie: Klub Atelier (Aleja Franciszka Mamuszki 2) w Sopocie

Bilety: udział w wydarzeniu jest darmowy, bezpłatny bilet do pobrania tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *