meetMedia po raz pierwszy w Gdańsku

W Trójmieście powstał nowy projekt meetMedia, który skupia się na szeroko pojętym marketingu. Praktycy biznesu, ludzie związani z mediami społecznościowymi i pasjonaci będą opowiadać o swoich doświadczeniach i inspirować publiczność. Tematem premierowego spotkania będzie Budowanie marki osobistej w social media. 

W najbliższy wtorek o 18:00 zapraszamy Was do PURO Hotels w Gdańsku na spotkanie z trójką bardzo interesujących ludzi. Łączy ich młodość, pasja i ogromne zaangażowanie w projekty, nad którymi pracują. Wystąpią w ramach meetMedia. Poznajcie ich:

Wiktor Jodłowski – twórca metody nauki języka angielskiego. Założył inkubator językowy Talkersi oraz pomysłodawca spotkań z angielskim przy kawie Social English Night. Opowie o fuckupie jaki przydarzył mu się podczas budowania własnej marki osobistej.

Anna Maria Wiśniewska pasjonatka social media i marketingu. Z wykształcenia prawniczka. Uważa, że media społecznoście są idealnym miejscem do pokazania siebie i swojego biznesu. Założyła i z powodzeniem prowadzi agencję SocialMe Agency. Z organizowała akcję #WiecejDziewczyn, w której wspiera kobiety w ich rozwoju.

Bartłomiej Rogacewicz – freelancer, Social Media Manager oraz twórca technologicznego podcastu shufflecast. W różnoraki sposób eksperymentuje z budową marki osobistej w mediach społecznościowych, a także pełni rolę Pełnomocnika zarządu Instytutu Badawczego Innowacyjnych Technologii. Współtworzy i organizuje Czwartkowe Spotkania Social Media w Trójmieście i pracuje jako Project Manager w Learnersi.

Szczegółowy plan wydarzenia #meetMedia Budowanie marki osobistej w social media

18.00 – 18.10; rozpoczęcie wydarzenia
18.10 – 18.50; fuckup Wiktora Jodłowskiego
18.50 – 18.55; przerwa
18.55 – 19.35; prelekcja Anny Marii Wiśniewskiej
19.35 – 19.40; przerwa
19.40 – 20.20; inspiracja Bartłomieja Rogacewicza

Kiedy: wtorek 24.10, o 18:00

Gdzie: Puro Hotels (Gdańsk)

Wstęp: 29 zł, bilety można kupić tutaj

Gazeta studencka – CDN jest partnerem medialnym wydarzenia meetMedia. Więcej informacji znajdziecie na naszym profilu na Facebook’u.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *