Patrycja Brzezińska & Mateusz Jaremko w Gdańsku

18485793_1786246961401853_1786632269586530155_nPatrycja i Mateusz to muzyczny duet. Ona śpiewa, on gra na gitarze. Wzajemnie się uzupełniają. Grają zarówno muzykę jazzową, funkową, jak i najnowsze przeboje muzyki rozrywkowej. Już 16 czerwca w klubie Mechaniczna Pomarańcza będzie można ich usłyszeć i dać ponieść się emocjom.

Patrycja Brzezińska to świeżo upieczona absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, klasy Musicalu. Choć jest młodą osobą ma już na koncie spore doświadczenia muzyczne. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Prudniku do klasy fortepianu oraz do Państwowego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Śpiewała w zespole muzycznym musicalu „Fame”, który był grany między innymi w Teatrze Palladium w Warszawie. Ponadto występowała w Teatrze na Plaży w Sopocie i Teatrze Polskim w Bielsko-Białej. Jest laureatką Konkursu Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”.

Mateusz Jaremko jest również absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie gitary jazzowej. Współpracował z wieloma artystami. Grał między innymi z Mazowieckim Teatrem Muzycznym i Big Bandami pod dyrekcją Jana Konopa, Leszka Kułakowskiego i Aleksandry Tomaszewskiej. Uczestniczył w warsztatach prowadzonych przez Eda Partykę, Nelsona Verasa, Piotra Wojtasika czy Bena van den Dungen.

 

Kiedy: 16.06.2017, godzina 20:00

Gdzie: Mechaniczna Pomarańcza, Gdańsk

Za ile: wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 16 =