Airbourne zagra w gdyńskim Uchu

airbourneHard rockowy kwartet wraca do Polski. Już w najbliższą środę Airbourne zagra w Gdyni. Koncert będzie promował ich najnowszą płytę „Breakin’ outta hell”.

Airbourne to australijski zespół hardrockowy założony przez dwóch braci – Joela i Ryana O’Keeffe. Joel pierwszy raz zagrał na gitarze w wieku 11 lat, a jego brat dostał pierwszą perkusję w tym samym wieku, kiedy to Joel miał już 15 lat. Oficjalnie kapela powstała w 2003 roku. Wtedy do braci dołączyło dwóch nowych członków- David Roads i Justin Street. Od tego momentu zaczynają grać koncerty i wydawać płyty. W 2004 roku wydają swój pierwszy niezależny album „Ready to Rock”, a z początkiem 2005 roku podpisują kontrakt z wytwórnią Capitol Records i grają jako suport dla takich zespołów jak: Motörhead, Mötley Crüe czy The Rolling Stones. W kolejnych latach ich kariera nabiera rozpędu. W swoim dorobku mają trzy albumy studyjne. Po niezwykle emocjonalnym przyjęciu a zeszłorocznych koncertach, grupa znowu pojawi się w Polsce. Koncert będzie promował ich najnowszą, czwartą płytę „Breakin’ outta hell”, która we wrześniu ubiegłego roku pojawiła się w sklepach.

Organizator koncertu poinformował, że wydarzenie zostało przełożone z 30 maja na 31 maja. Zakupione bilety zachowują ważność, lecz z związku ze zmianą daty wydarzenia można je również zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu. Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Kiedy: 31.05.2017, 21:00

Gdzie: Klub Ucho, Gdynia

Ile: 85zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *