Lemon Tu w B90

lemonZwyciężyli w trzeciej edycji telewizyjnego talent show Must Be The Music. Od tamtego momentu na rynek wypuścili cztery płyty, w tym jedną w 2017 roku. Z tym albumem wyruszyli w trasę i dają koncerty w całej Polsce. 1 kwietnia pojawią się również w Trójmieście. Zapraszamy na koncert LemON w gdańskim klubie B90!

Jak sami mówią, powstali tuż po zakwalifikowaniu się do programu Must Be The Music z inicjatywy wokalisty – Igora Herbuta. W etapie castingowym pięcioosobowy już zespół wykonał w języku łemkowskim utwór „Litaj ptaszyno”, który zagwarantował przejście do półfinałów. Tam rozbrzmiały dźwięki „Dewiata”, który przekonał do siebie publiczność, dzięki czemu grupa awansowała do finału i wygrała trzecią edycję programu.

Od tamtego momentu zdobyli rzeszę wiernych fanów i wydali cztery płyty, w tym jedną w 2017 roku. Po sukcesach „LemON”, „Scarlett” i „Etiuda zimowa”, przyszedł czas na „Tu”. Ten album to prawdziwa mieszanka. Zawiera liryczne ballady i współczesne brzmienia, które kontrastują z nawiązaniami do kultowych już zespołów, takich jak Led Zeppelin czy Pink Floyd. Równie ciekawie prezentuje się warstwa tekstowa krążka, w której dostrzec można dojrzałe, nasycone uczuciami słowa.

Kiedy: 1 kwiecień 2017, 20:00

Gdzie: B90, ul. Doki 1, Gdańsk

Bilety: I pula – 59 zł, II pula – 69 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 11 =