Hat-trick O.S.T.R. w Teatrze Szekspirowskim

17103491_1548651775163057_8911681535395733217_n

Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy. Po niesamowitym występie, który odbył się na początku grudnia poprzedniego roku, O.S.T.R. wraz z gośćmi przyjeżdża do Gdańska aby dać nie jeden, ale trzy koncerty! Od 30 marca do 1 kwietnia w Teatrze Szekspirowskim, rozbrzmiewać będzie odświeżona, akustyczna wersja ostatniej płyty artysty „Życie po śmierci”.

Nie bez powodu O.S.T.R. zagra w Gdańsku trzy razy przez trzy dni. Po pierwsze jest to związane z koncepcją, jaką zaplanował Adam wraz z zespołem. Koncertom „Autentycznie” towarzyszy idea, aby zapewnić słuchaczom jak najlepsze wrażenia podczas uczestniczenia w odsłuchu swoistej spowiedzi artysty. Jak możemy przeczytać w opisie wydarzenia, organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby odbiór muzyki był jak najlepszy. Specjalnie wyselekcjonowane sale oraz ograniczona liczba widzów mają stworzyć atmosferę spektaklu. A żadne inne miejsce nie stworzy takiego wrażenia lepiej, niż klimatyczny Teatr Szekspirowski. Prawdopodobnie drugim powodem podzielenia koncertu był niepodważalny rekord frekwencyjny ostatniego, grudniowego występu O.S.T.R.-ego. Artysta wielokrotnie podczas wydarzenia dawał znać o swoim zdumieniu dla gdańskiej publiczności.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Adama wraz z zespołem niesamowitych muzyków, którzy swoją grą na instrumentach na pewno zostawią ślad na duszy każdego słuchacza. Jeśli wciąż się wahacie, zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z ostatniego koncertu „Życie po śmierci”. Według nas, ponowny sukces Adama w Trójmieście gwarantowany.

Kiedy: 30, 31 marca oraz 1 kwietnia 2017 r., godz. 20:30

Gdzie: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk

Bilety: 60 – 100 zł na czwartek i piątek, sobota wyprzedana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *