Niepowtarzalny koncert L.U.C. & REBEL BABEL Ensemble

rebel-babelPrzygotujcie się na eksplozję niesamowitych muzycznych doznań! Już w sobotę 4 marca w Teatrze Szekspirowskim odbędzie się koncert L.U.C. & REBEL BABEL Ensemble.

Każdy z koncertów pod banderą REBEL BABEL jest niepowtarzalnym wydarzeniem. L.U.C. wraz z duńskim kompozytorem Janem Featem stworzyli nowatorski projekt łączący odmienne kultury i języki. Koncerty z udziałem lokalnych orkiestr dętych odbywają się w całej Europie. Jednak REBEL BABEL to zdecydowanie coś więcej niż europejskie imprezy i połączenie świata rapu ze światem muzyków brassowych. To seria happeningów niosących pozytywne wibracje, docierających do wielokulturowego społeczeństwa oraz, co najważniejsze, poruszających ważne aktualne problemy.

Tym razem wyjątkowy Big Band połączy siły z Orkiestrą Dętą Gminy Wejherowo, a gościem specjalnym będzie Marcelina. Doskonała akustycznie przestrzeń Teatru Szekspirowskiego pozwoli jeszcze lepiej zagłębić się w pozytywnej energii REBEL BABEL Ensemble. Ten koncert z pewnością zapisze się w muzycznej historii Gdańska.

Kiedy: 4 marca 2017r., 20:00

Gdzie:  Gdański Teatr Szekspirowski, Bogusławskiego 1, Gdańsk

Bilety: 50 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery − 1 =