Metropolitalne Targi Pracy

targi-pracy1Wysłałeś dziesiątki CV, a Twój telefon wciąż milczy? Nie wiesz jak napisać list motywacyjny? Szukasz lepiej płatnej pracy lub takiej, która umożliwi Ci rozwijanie umiejętności zdobytych na studiach? Koniecznie wybierz się 2 marca na Metropolitalne Targi Pracy w Amber Expo!

Już w najbliższy czwartek Amber Expo zapełni się ekspertami i pracodawcami z całego Pomorza. Metropolitalne Targi Pracy to nie tylko tysiące ofert zatrudnienia, ale też warsztaty, szkolenia i porady. To także okazja do zapoznania się z trójmiejskim rynkiem pracy, rozmowy z pracodawcami oraz przygotowania profesjonalnego życiorysu. Wśród wystawców znaleźć będzie można firmy takie jak Kemira, Unilever, Lotos i Arla. Zakres branż jest bardzo szeroki, dlatego każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Dla tych, którzy dopiero planują rozpocząć poszukiwanie pracy, organizatorzy przygotowali Aleję Rekrutacji w Strefie Rozwoju i Doradztwa. To miejsce, w którym skonsultujesz CV i dowiesz się jak ulepszyć list motywacyjny, zrobisz profesjonalne zdjęcie, przekonasz się o poziomie swojej znajomości języków obcych i przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej. Ale nie tylko! W tym roku eksperci podpowiedzą również w jaki sposób wykorzystać social media przy szukaniu wymarzonej posady.

Poza Strefą Rozwoju i Doradztwa na odwiedzających czekać będą również Strefa Cudzoziemców, Strefa Gamifikacji oraz Strefa Przedsiębiorczości. W programie Targów nie zabraknie warsztatów na temat sukcesu podczas rozmowy kwalifikacyjnej, wykorzystania monitoringu internetu do poszukiwania pracy oraz funduszy europejskich. Na warsztaty można jeszcze się zapisać, ale warto się pospieszyć, ponieważ zostało już niewiele miejsc. Więcej informacji znajdziecie na stronie Targów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *