Guzior i VNM przed trójmiejską publicznością

VNM i Guzior to postacie, których fanom rapu przedstawiać nie trzeba. Obaj zaczynali w podziemiu, by, po przejściu długiej drogi, móc wydawać legalnie i wystąpić przed trójmiejską publicznością. Już 18 lutego w sopockiej Scenie usłyszeć będzie można ich kawałki z najnowszych płyt: „EvilTwin” oraz „Halflajf”.

Guzior, czyli młody raper z Wrocławia, często nazywany jest dryblasem w czapce. Jest to zdecydowanie jedna z najoryginalniejszych postaci, jakie w ostatnim czasie pokazały się w środowisku polskiego rapu.  Intryguje swoim specyficznym, nieco sennym stylem nawijki. Pod kawałki dobiera bity, które idealnie komponują się z jego leniwym flow. Guzior jednak już niejednokrotnie udowodnił, że potrafi porzucić swoje standardy, przyspieszając i technicznie eksperymentując. Jego najnowsza płyta – „EvilTwin” składa się z kawałków takich jak: „Eehe”Omori Omori” czy „Tajfun92”.

VNM przez wielu uważany jest za najlepszego rapera w kraju. Jego styl to różne, przystępne treści, które zamyka w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po całym tekście. Nieustannie zmienia flow, co opanował już do perfekcji. Jak sam nie wspomina, inspiruje się artystami zza oceanu, takimi jak: J.Cole, Kendrick Lamar, Emilio Rojas, Papoose, Big Sean. Ich wpływ odnaleźć można również na najnowszym krążku VNM’a – „Hajflajf”, z którego pochodzą kawałki „naiVe”, „Jak Tsubasa”, „Strać to” czy „Cypher 2.0”.

Gdzie: Scena, al. Franciszka Mamuszki 2, Sopot

Kiedy:  18 luty 2017 r., 21:00

Bilety: 40 zł / dostępne na eBilet.pl

Wstęp: +16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + 1 =