Koncert Walentynkowy w Gdyni

LovesongsPropozycja zarówno dla niemających pomysłu, gdzie zabrać swoją drugą połówkę w ten wyjątkowy dzień, jak i dla tych, którzy chcą go spędzić w wyjątkowym muzycznym klimacie. Właśnie na koncercie Korteza, Ani Dąbrowskiej, Anity Lipnickiej, prowadzonym przez Piotra Bałtroczyka 14 lutego w Gdyńskiej Arenie.

Trójka wspaniałych polskich wokalistów: Kortez, Ania Dąbrowska i Anita Lipnicka.

Jedyny śpiewający mężczyzna w tym zestawieniu jest obdarzony głębokim, lekko szorstkim głosem. Sprawia wrażenie melancholijnego, wzbudza ciekawość, fascynację, a przy tym wszystkim jego muzyka elektryzuje szczerością. To wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej, który kilka lat temu zaczął śpiewać.

Ania Dąbrowska jest jedną z najczęściej nominowanych artystek do Nagrody Muzycznej Fryderyk. Obecnie ma na swoim koncie 8 wygranych statuetek. W Polsce jej płyty sprzedają się w wielkich nakładach. Na ten sukces składają się głównie pastelowe ciepło głosu i szlachetne melodie ze szczyptą melancholii w tle.

Anita Lipnicka jest zdecydowanie jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek – w kraju i zagranicą. Głównie kojarzona z popularnym zespołem Varius Manx. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana muzycznie.

A wszystko okraszone humorem prowadzącego – Piotra Bałtroczyka.

KIEDY: 14 lutego 2017 r., godz. 19.00

GDZIE: Arena Gdynia

BILETY: 99-199 zł, dostępne na ebilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *