O.S.T.R. w Teatrze Szekspirowskim

ostr2Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać człowieka, którego bez przesadnej grzeczności można nazwać legendą polskiego hip-hopu. O.S.T.R. po swojej doskonałej płycie Życie po śmierci kontynuuje trasę po naszym kraju i już w najbliższą sobotę zobaczyć go będziemy mogli w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Adam Ostrowski – zdobywca wielu prestiżowych nagród, autor szeroko nagradzanych 19 albumów, absolwent Łódzkiej Akademii Muzycznej. Od kilku lat nie schodzi z czołówki polskich raperów. Nie jeden artysta marzy o nagraniu z nim utworu. Jego płyty takie jak HollyŁódź, Tylko dla dorosłych, Podróż zwana życiem i ostatnia pt. Życie po śmierci w swojej kolekcji powinien mieć każdy fan wytwórni Asfalt Records, a chociaż jedną z nich miłośnik hip-hopu w ogóle. Takie kawałki jak Brzydki, zły i szczery, 1980, Po drodze do nieba z okresu „młodego ostrego” wiele osób zna na pamięć, wielu się na muzyce łódzkiego artysty wychowało.

Po chorobie i trudnej operacji Adama w jego twórczości nastał okres dojrzalszy. Kawałki są bardziej filozoficzne, wymagające wsłuchania się i głębszego przemyślenia, lecz zdarzają się też tzw. letniaki jak Rise Of The Sun, który jest pozycją obowiązkową na każdej domówce.

W GTS nie zabraknie singli z pierwszego, jak i drugiego okresu. Adam koncertował w Trójmieście niejednokrotnie i doskonale wiemy czego się po nim spodziewać. Mimo że za chwilę będziemy świętować rok od wydania ostatniej płyty, to popularność rapera nie spada. Bilety wyprzedano już w drugim tygodniu od wystawienia ogłoszenia o koncercie.

Kiedy: 3 grudnia 2016 r., 20:00

Gdzie: Teatr Szekspirowski, ul. Bogusławskiego 1, Gdańsk

Bilety: 40 zł (wyprzedane)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *