Dezerter ucieknie do Sfinksa700!

DezerterWarszawski zespół punkrockowy Dezerter zagra w sopockim Sfinksie 700 już 2 grudnia. Kapela istnieją na scenie już ponad 35 lat i stworzyła masę popularnych kawałków, które znają i starsi i młodsi. Nie zabraknie ich podczas koncertu.

Dezerter to grupa trzech panów: Roberta Matery, Krzysztofa Grabowskiego oraz Jacka Chrzanowskiego, którzy tworzą muzykę od ponad ćwierćwiecza. To prawdziwe legendy polskiego punkrocka znane nie tylko w kraju, ale i za granicą. Wydali dwie płyty we Francji i Stanach Zjednoczonych oraz mieli dwumiesięczną trasę koncertową po Europie Zachodniej. Ze swoją muzyką odwiedzili nawet Japonię. Teraz mamy okazję usłyszeć gwiazdy na żywo w klubie Sfinks 700.

Lata ich działalności przyniosły ważne płyty dla polskiej sceny niezależnej m.in. „Blasfemia”, „Ile procent duszy?” czy „Ziemia jest płaska”. Jednym z większych wyróżnień dla artystów był Fryderyk za album z 2010 roku „Prawo do bycia idiotą”, który został doceniony również przez słuchaczy komercyjnych. W Sopocie z pewnością usłyszymy kawałki z najnowszego krążka Dezertera „Większy zjada mniejszego” oraz singiel z początku ich kariery „Ku przyszłości”, który przeżywa właśnie swoją drugą młodość (został odnowiony).

To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć legendy polskiego punkrocka na żywo. Dezerter z pewnością nie zawiedzie swoich młodych i starszych fanów. Ich muzyka bawi, uczy i ma po prostu „to coś”. Nie może was zabraknąć 2 grudnia w sopockim Sfinksie 700!

Gdzie: Sfinks700, al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Kiedy: 2 grudnia 2016r., 19:30

Bilety: 45 zł | w przedsprzedaży 35 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *