Powrót do roku 1985 – Rasmentalism w Kwadratowej

rasmentalism-1985_0Koncertowa jesień w Kwadratowej trwa, a to oznacza emocje związane z występem kolejnego artysty. Już 26 listopada na scenie akademickiego klubu wystąpi duet Rasmentalism. Jesienna trasa artystów promuje wydany wiosną tego roku krążek 1985.

Ras i Ment, czyli dwoje muzyków tworzących kolektyw, to połączenie nieoczywistych bitów i niebanalnych tekstów. Ich kariera nabrała rozpędu w 2013 roku, tuż po wydaniu przełomowego dzieła – Za Młodych Na Heroda. Późniejsze wydarzenia to już pasmo sukcesów, do których należy zaliczyć m.in. wydanie albumu Wyszli Coś Zjeść, z gościnnym udziałem Quebonafide, Sokoła czy Klaudii Szafrańskiej. Na najmłodszym dziecku grupy, czyli 1985, usłyszymy natomiast Otsochodzi, Pana Tubasa czy Tego Typa Mesa.

Trójmiejski koncert Rasmentalism będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszym materiałem duetu, ale również powrotem do nieco starszych płyt. Dodając do tego ciekawą konwencję koncertów, w której część muzyki odgrywana jest na żywo, dostajemy gwarancję dobrej zabawy i wielu emocji.

Kiedy: 26 listopada 2016 r., godz. 19:00

Gdzie: Akademicki Klub Politechniki Gdańskiej Kwadratowa, ul. Siedlicka 4, Gdańsk

Bilety: Bilety: 25 zł* (przedsprzedaż), 35 zł*(przed wejściem do klubu)
Do nabycia:
– poprzez stronę www.eventim.pl,
– w Empikach oraz pozostałych punktach sprzedaży Eventim,
– w biurze klubu (ul.Siedlicka 4, p.210c) pn-pt w godz.10:00-15:00.
*bilety w systemie Eventim są o 10% droższe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + cztery =