Young Buisness Festival 2016 w Gdyni

YBF 2

W najbliższą środę rozpoczyna się kolejna odsłona Young Buisness Festivalu. W ciągu trzech dni praktycy z branży biznesowej pokażą młodym ludziom tajniki sukcesu i prześledzą własną – niestandardową ścieżkę zawodową. Wszystkie wydarzenia odbędą się między 19 a 21 października w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Na każdy dzień zaplanowano cztery panele z prelegentami. Opowiedzą oni m.in. o kulisach biznesu, a także przedstawią skuteczne metody budowania marki o międzynarodowym zasięgu. Uczestnicy będą mogli porozmawiać z ludźmi, którzy zajmują się profesjonalnym przygotowywaniem prezentacji czy pokażą, jak wykorzystać potencjał drzemiący w poniesionych porażkach.

Na scenie występować będą osoby odnoszące sukcesy na wielu płaszczyznach. Jednym z najciekawszych gości będzie Jacek Obolewicz – właściciel firmy media you need. Zajmuje się ona tworzeniem stron internetowych dla firm z Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Warto podkreślić, że Obolewicz ukończył filologię angielską.

Szczegółowy plan można znaleźć, klikając tutaj. Warto odwiedzić stronę Facebookową, gdzie na bieżąco są publikowane informacje dotyczące branży biznesowej, technologicznej i public relations. Organizatorem festiwalu jest Studenckie Forum Buisness Center Club w Trójmieście. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Znajdziecie je pod tym linkiem.

Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Olivia Business Centre O4, Gdynia

Kiedy: 19-21 października 2016 r.

Wstęp: wolny – zapisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *