ZAZ w Operze Leśnej

ZAZW 2014 roku wydała swoją trzecią płytę „Paris”. ZAZ, bo o niej mowa, znana z takich piosenek jak „Si jamais j’oublie” czy „La Fée”, wystąpi 16 czerwca w sopockiej Operze Leśnej.  

Zaczynała od śpiewania w kabarecie, później grała na Montmartre, gdzie swoim głosem i szerokim repertuarem uwodziła rzesze słuchaczy. Swoją pierwszą płytę pt. „ZAZ” wydała w 2010 roku i od razu osiągnęła sukces. Nie tylko we Francji, skąd pochodzi, ale również w całej Europie. Drugi krążek wydany w 2013 roku pod tytułem „Recto verso” także odbił się szerokim echem w soulowo-jazzowym  świecie.

Charles Aznavour, mistrz piosenki francuskiej, powiedział: – „Ona może zaśpiewać wszystko i poruszy Twoją duszę”. Nad powstaniem „Paris” pracował również Quincy Jones, współtwórca legendarnego albumu „Thriller” Michela Jacksona.

Pod pseudonimem artystycznym ZAZ kryję się 36 letnia Isabelle Geffroy, która oprócz płyt studyjnych ma na swoim koncie 2 albumy koncertowe – „Sans tsu tsou Live Tour” oraz wydany w 2015 roku „Sur la route”.  Agencja Knock Out Productions po raz drugi, łącząc siły z klubem B90, wraz z artystką dostarczy polskiej publiczności niezapomnianych, muzycznych wrażeń.

Kiedy: 16 czerwca 2016 r., godz. 20:00

Gdzie: Opera Leśna, ul. Stanisława Moniuszki 12, Sopot

Bilety: od 140 zł dostępne w serwisie Eventim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *