Faszyn from Raszyn w Sopocie

mewffrrBiałe kozaczki, różowe futerka, lateksowe spodnie, złote łańcuchy na szyi, a to wszystko pokropione zapachem perfum wprost z wiejskiego bazarku. To i jeszcze więcej czeka na Was 28 marca w sopockim klubie Mewa Towarzyska.

Żeby lepiej zrozumieć ducha imprez Faszyn From Raszyn warto odwiedzić ich stronę, na której roi się od propozycji stylizacji na ten wieczór.
Autorzy piszą, że strona stworzona jest bez większej misji społecznej – stanowi rodzaj wizualnej satyry, obnażającej modowe nieudactwo, kicz, brak świadomości własnego ciała i sytuacji, w jakiej właśnie znalazła się „przyłapana” osoba. (…). –
Na czas imprezy najlepiej będzie zapomnieć czym jest dobry gust, wyczucie stylu i zamienić się w typowego Janusza czy Grażynkę w klapkach Kubota i koszulce Pumby. Wersja „Elegant” w kozaczkach i dziurawych getrach też będzie mile widziana. Warto postawić na dobry Make-Up. Brwi odrysowane od szklanki, przesadnie kolorowe cienie do powiek czy brązowy odcień podkładu. Tej nocy wolno Wam wszystko!

W programie imprezy jest między innymi wybór Miss Mokrego Podkoszulka, a nagrodą polewanie ruskim, ciepłym szampanem.

Kiedy: 28 marzec 2016 r. (poniedziałek), godz. 22:00

Gdzie: Mewa Towarzyska, Ul. Pułaskiego 15/2, Sopot

Bilety:  10 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *