10 najciekawszych INFO ze świata seriali – epizod 10

teleranek-vertTo ostatni epizod 10 INFO ze świata seriali przed zbliżającymi się świętami. Z tej okazji prezentujemy wam plakat z crossoveru „Supergirl” i „Flasha” , świetną zapowiedź „Domu grozy” oraz dobre wieści na temat przedłużenia seriali stacji ABC.

1. Nowe logo teleranku

Teleranek powrócił do TVP. Choć wielu krytykuje ponownie zaistnienie programu to Telewizja Polska jest pewna sukcesu. Jak zmienił się „Teleranek” sprawdźcie sami, a jako przedsmak pokazujemy wam stare i nowe logo programu.

2. Tylko kości

Po wielu perturbacjach wiemy co stanie się z serialem „Kości”. Sztandarowa produkcja FOX-a otrzymała zamówienie ostatniego, 12. sezonu. Seria będzie liczyła 12 epizodów, a jej premiera zapowiedziana jest na jesień 2016 lub wiosnę 2017 roku.

3. Blef TVN7

W stanach premierę miała właśnie nowa produkcja „The Catch”. To serial o świetnej pani Detektyw Alice Vaughan (Mireille Enos), która oprócz wspaniałej pracy ma kochającego narzeczonego (Peter Krause). Pewnego dnia ukochany znika, a konta bankowe pani detektyw są puste. Alice postanawia odnaleźć oszusta, ale czy to zadanie okaże się proste? Seria pod tytułem „Blef” zadebiutuje 3 kwietnia o 22.20 na stacji TVN7.

4. Dom grozy po raz trzeci

„Dom grozy” wraz z 3. sezonem wystartuje już w maju, a dzisiaj możecie obejrzeć zwiastun nadchodzącej serii:

5. Red Sonja

W sieci rozeszła się informacja, że Brayan Singer ma powrócić do tworzenia seriali i to z nie byle jakim projektem. Mowa o nowej serialowej wersji Red Sonji. Jest to bohaterka, którą stworzył Robert E. Howard i była ona postacią pojawiająca się w jego opowiadaniach. W 1985 roku powstał film o Red Sonji, gdzie główną rolę zagrała Brigitte Nielsen, a towarzyszył jej Arnold Schwarzenegger. Na razie nie wiadomo czy projekt powstanie, ale sami powiedzcie, to byłoby coś niesamowitego.

6. Flash z National City

W Serialowym Zawrocie Głowy wspominaliśmy, że do tego dojdzie. Dzisiaj możemy zaprezentować wam promocyjny plakat crossoveru „Supergirl” i „Flasha”. Co ciekawe, jest to przeróbka klasycznej komiksowej okładki „Superman #199”.

Źródło: Comingsoon.com

Źródło: Comingsoon.com

 

7. ABC przedłuża seriale

Nowe szefostwo stacji ABC wzięło się za reformy. Nie w maju jak do tej pory, a już na początku marca podano jakie seriale zostały przedłużone na sezon 2016/2017. A są to: „Quantico”, „Czarno to widzę”, „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „The Goldbergs”, „Dawno, dawno temu”, „Skandal”, „Fresh Off the Boat”, „Chirurdzy”, „Pępek świata”, „Sposób na morderstwo” i „Współczesna rodzina”. Czy w tej grupie znaleźli się wasi ulubieńcy?

8. GoT 6

Nie ma chyba osoby, która nie czeka na nowe odcinki Gry o Tron. Bez przedłużania, oto nowy zwiastun:

9. Drugi pakt

Podobał się Wam serial „Pakt”? Mamy dobrą wiadomość. Produkcja została przedłużona na kolejny sezon przez HBO Polska. W głównej roli zobaczymy ponownie Marcina Dorocińskiego. Serial powróci do ramówki jesienią, a akcja skupi się na kolejnej tajemnicy, tym razem związanej ze Śląskiem.

10. Daredevil 2

Drugi sezon tego świetnego serialu będziemy mogli obejrzeć już 18 marca. Tymczasem kampania promocyjna trwa. Z tej okazji możemy zobaczyć po raz pierwszy stroje nowych bohaterów produkcji (Punishera i Electry). Oto one:

Punisher

Źródło: Netflix.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *