Ten Typ Mes rozgrzeje sopocką Scenę

Ten Typ Mes / fot. Agnieszka Diesing'

Ten Typ Mes / fot. Agnieszka Diesing’

Sopocka Scena ponownie zaprasza do siebie wszystkich fanów finezyjnego rapu. Już 12 marca w klubie wystąpi bowiem  wspierany przez zespół – Ten Typ Mes.

Współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia.com, jej menadżer artystyczny, wydawca, autor tekstów, choćby dla Korteza, a przede wszystkim raper z krwi i kości  nie bez powodu uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych, a zarazem interesujących reprezentantów polskiego hip-hopu. Dwa lata temu krążkiem „Trze’a było zostać dresiarzem” ponownie wpisał swoją płytę w kanon nie tylko rapu, ale polskiej muzyki popularnej w ogóle. Darmowym mixtapem „LOVEYOURSONGS” przypomniał o sobie rok później, podkreślając jednocześnie rolę spontaniczności w procesie twórczym.

Muzyczny dorobek Piotra Szmidta spaja oryginalność i profesjonalizm. Jako tekściarz, Ten Typ Mes łączy niekonwencjonalne podejście do tematów i publicystyczny polot. Będąc mistrzem rapowego rzemiosła, nie zapomina jednak o kwestiach muzyczno-technicznych, plasując się z często rozśpiewanym, różnorodnym i zawsze dopracowanym do perfekcji flow na samym czele polskiej tabeli. Niech o muzykalności reprezentanta Alkopoligamii świadczy też fakt, że w Scenie wystąpi z rozbudowaną sekcją instrumentalistów.

Koncertowy support nie jest jeszcze znany. Wiadomo natomiast, że do klubu wpuszczane będą wyłącznie osoby, które ukończyły już szesnaście lat.

Kiedy: 12 marzec 2016 r., godz. 21:00

Gdzie: Klub Scena, Sopot, al. F. Mamuszki 2

Bilety: 39zł (pierwsza pula) / 55 zł (VIP). Do nabycia w kasie klubu, Salonie Muzycznym Empik oraz w sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − osiem =