happysad w Parlamencie

happysad1Uwaga, uwaga! Dla wszystkich spragnionych energii i tak zwanego „kopa” do życia mamy świetną wiadomość. Specjalnie dla was zagra zespół happysad. Gwarantujemy, że po tym koncercie będziecie tylko happy.Kto?

Happysad, zespół założony w 2001 roku przez członków zespołu HCKF. Kuba Kawalec wraz z resztą ekipy pokaże wam niesamowitą moc rocka alternatywnego. Niedzielny koncert odbędzie się  z okazji X-lecia pierwszej płyty zespołu – „Wszystko jedno”, w ramach trasy „Wszystko jedno Tour 2014”.

Czego możecie się spodziewać?

Tak naprawdę WSZYSTKIEGO. Niesamowitej energii, która bije ze sceny i naładuje wasze baterie. Genialnej muzyki, która niesie przekaz. Życiowe teksty tworzą niewidzialną więź zespołu z publicznością, co koniecznie musicie poczuć na własnej skórze. Każdy koncert jest inny, każdy jest WYJĄTKOWY tak jak oni. Piosenki, które wpisały się w klasykę polskiego rocka na koncertach prezentowane są w zupełnie nowej odsłonie. Happysad mają  na swoim koncie sześć płyt m.in. „Wszystko jedno”, „Nieprzygoda”, „Mów mi dobrze”. Oprócz płyt do ich sukcesu możemy zaliczyć wiele genialnych kawałków. Do najbardziej znanych należą:  „Zanim pójdę”, „Łydka”, „W piwnicy u dziadka”.

Gdzie: Klub Muzyczny Parlament, ul. Świętego Ducha 2, Gdańsk.

Kiedy: 13 marca (niedziela), o godzinie 19:00.

Bilety: 50 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *