Zakopower na gdańskiej Ołowiance

hejkatojaW Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, 5 marca wystąpi zespół Zakopower, który będzie promował swoją ostatnią płytę –„Drugie pół”. Formacja jak zawsze połączy na żywo muzykę popową, klasyczną i góralską, a do tego zapraszając do współpracy Atom String Quartet, sprawi, że będzie to jeszcze lepsze wydarzenie.

Mądre teksty, znakomite, akustyczne brzmienie zespołu, charakterystyczny wokal i charyzmatyczne skrzypce Sebastiana, w których słychać zarówno wielkich wirtuozów, jak i jazzowych mistrzów tego instrumentu – możemy przeczytać o wydarzeniu na stronie Filharmonii.

Bilety w cenach 90-145 zł wciąż są dostępne w kasach lub na stronie internetowej Filharmonii Bałtyckiej lub
w serwisie eventim.pl.

Zespół Zakopower został założony przez skrzypka i wokalistę Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Oprócz niego grupę tworzą: Wojciech Topa (śpiew, skrzypce), Bartek Kudasik (śpiew, altówka), Józef Chyc-Scepon (śpiew, basy), Piotr Rychlec (keyboard), Tomasz Krawczyk (gitara), Michał Trąbski (gitara basowa), Dominik Trębski (trąbka)
i Łukasz Moskal (perkusja). Ich debiutancka płyta Music Hal powstała w 2005 roku. Od tej pory zespół wydał sześć innych albumów w tym ostatni w 2015 roku – „Drugie pół”.

 

Kiedy: 5 marca 2016 r., godz. 18:00

Gdzie: Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku (ul. Ołowianka 1)

Bilety: 90 zł / 115 zł / 135 zł / 145 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *