10 najciekawszych INFO ze świata seriali – epizod 9

thuddleston.deviantart

Źródło: thuddleston.deviantart.com

Przyszła pora na kolejne 10 INFO ze świata seriali. Tym razem pokażemy zwiastun serialu z Tomem Hiddlestonem, dowiecie się w jakiej amerykańskiej produkcji zagrała Weronika Rosati oraz jak będzie wyglądał reboot Xeny.

 

1. Co z Punisherem?

Wciąż nie wiemy co z serialem „Punisher”. W styczniu krążyły pogłoski, że Marvel i Netflix są bliskie zamówienia produkcji. Minęło jednak sporo czasu, a informacja nie została potwierdzona. Jeph Loeb z Marvela hamuje domysły fanów – Myślę, że ludzie spekulują na tematy zupełne inne niż te, które teraz spędzają nam sen z powiek. Czy doczekamy się produkcji o Franku Castle’u? Będziemy informować was na bieżąco.

2. Z Archiwum XI

Innego obrotu sprawy nie mogliśmy się spodziewać. Limitowana 10 seria „Z archiwum X” bije wszelkie rekordy, a stacja FOX jest niezmiernie zadowolona z tego, jak serial radzi sobie w ramówce. Nikt z producentów nie potwierdza rozmów o 11 sezonie, ale każdy pragnie kontynuacji i takie rozmowy zostaną wkrótce przeprowadzone – zdradza osoba związana z produkcją. Przypominamy, że sezon 10 jest kontynuacją serialu o tej samej nazwie, który gościł w telewizji w latach 1993-2002.

3. Weronika nie z tego świata

To spore zaskoczenie dla wielu fanów „Supernatural: Nie z tego świata”. W jednym z najnowszych odcinków zagrała znana polska aktorka Weronika Rosati. Polka wcieliła się we Francuzkę Delphine Seydoux, która była istotną postacią w fabule 14 odcinka. To nie pierwszy występ panny Rosati w zagranicznych produkcjach. Nie tak dawno mogliśmy ją oglądać w 2. sezonie „True Detective”, gdzie zagrała obok Colina Farella oraz Rachel McAdams. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w życiu zawodowym.

4. 100 baśni

Jeden z najbardziej baśniowych seriali, „Dawno, dawno temu” wraca do ramówki już 6 marca z 100 odcinkiem produkcji. Z tej okazji twórcy zaprezentowali specjalnym film promocyjny, który możecie obejrzeć poniżej:

5. Odrodzenie w TVN’ie

Wydawać by się mogło, że po miażdżących recenzjach kolejnych produkcji TVN, już nigdy nie dostaniemy od stacji dobrego serialu. Złą passę przerywa „Druga szansa”. Serial z Małgorzata Kożuchowską okazał się najlepszy w porównaniu z produkcjami innych stacji w poniedziałkowym pasie antenowym. Seria zgromadziła przed telewizorami ponad 2,5 miliona widzów, co na polskie realia jest bardzo dobrym wynikiem.

6. Nowa Xena

Czym będzie nowa „Xena”? Do tej pory nie wiedzieliśmy, czego mogliśmy się spodziewać, ale w ostatnim wywiadzie producenci Genevieve Valentine i Javier Grillo-Marxuach opowiedzieli co nie co na temat nadchodzącego serialu. Nowa „Xena” będzie jedną ciągłą historią, nie jak w przypadku pierwowzoru, pojedynczymi epizodami, w których wojownicza księżniczka rozwiązywała zagadkę tygodnia. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

7. Jak powstają efekty w serialach

Jesteście ciekawi na jakim poziomie są efekty specjalne w serialach? Specjalnie dla fanów twórcy „The Man in the High Castle” przygotowali film, w który pokazują jak zostały stworzone efekty specjalne. Film możecie obejrzeć tutaj:

8. Bettar Call Saul PL

Kolejna dobra wiadomość związana z Netflixem. Wraz z premierą w USA, na polskiej wersji zagranicznej platformy możemy oglądać premierowe odcinki 2. sezonu „Better Call Saul”. Przypominamy, że wszelkie informacje na temat platformy znajdziecie w tym artykule.

9. Co dalej we Flashu?

Czego możemy spodziewać się po nowych odcinkach „Flasha”? Po tym jak została ujawniona tożsamość arcywroga Zooma, producenci pochwalili się, że ich planem jest tworzenie fabuły wokół tajemnicy zamaskowanego więźnia z Ziemi-2. Co więcej, na fabułę ogromny wpływ będzie miało Velocity-9 (preparat zwiększający szybkość) oraz relacje między Jessie (córką Wellsa), a Barrym.  Zapowiada się ciekawie?

10. Serialowy Tom

Dla wszystkich fanów Toma Hiddlestona przedstawiamy zwiastun serialu „The Night Manager”, oto on:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + szesnaście =