[KONKURS] Farben Lehre w Kwadratowej

fbl„Marynara i fryzura, matura” – Wy też to śpiewaliście przed jednym z najważniejszych momentów w swoim życiu? Jeśli odpowiedź brzmi „tak” to nie może Was zabraknąć w niedzielę, 28 lutego, w Kwadratowej. O godzinie 19 pojawi się tam legendarny zespół Farben Lehre.

Zespół powstał w 1986 r., ma aż 11 płyt na swoim koncie. To jeszcze jednak nie wszystko, ponieważ w 2016 roku  szykuje kilka niespodzianek. Na jubileusz 30-lecia powstanie płyta akustyczna, oraz dokument zatytułowany Historie nieznane. Wydawnictwo ukaże się w formie okazjonalnego trzypłytowego albumu pod szyldem “Trzy dekady.

Na koncercie na pewno nie zabraknie takich hitów jak Kwiaty, Spodnie z GS-u czy Kolory.

Gdzie: AK PG Kwadratowa, ul. Siedlicka 4, Gdańsk

Kiedy: Niedziela, 28 lutego

Bilety: 35/40 zł (do nabycia online i w punktach sprzedaży Eventim – m.in. Saturn, Empik, Media Markt)

KONKURS

Jak zwykle możecie liczyć na nas w temacie biletów na koncerty 😉 Tym razem mamy do rozdania DWIE PODWÓJNE wejściówki na koncert Farben Lehre. Jeśli chcesz je zdobyć, w komentarzu pod tekstem wklej link do piosenki, która Twoim zdaniem musi pojawić się na niedzielnym koncercie oraz napisz czego chcesz życzyć zespołowi z okazji jego 30-lecia. Na odpowiedzi czekamy do soboty, 27 lutego, do 15:00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *