Scena w klimacie VHS, czyli Tede w Sopocie

vhs

Tede nie daje o sobie zapomnieć. Nie minęły jeszcze dwa miesiące od  poprzedniego koncertu w Trójmieście, a reprezentant Wielkiego Joł ponownie wpada nad morze. Tym razem wystąpi w sopockim Klubie Scena. Wydarzenie odbędzie się 27 lutego.

Pretekstem do ruszenia w trasę koncertową po Polsce stała się premiera kolejnego albumu TDF-a. Po świetnie sprzedającej się „VANILLAHAJS”, Tede nie spoczął na laurach i niecałe pół roku później wydał kolejną pełnoprawną płytę. „VANILLAHAJS (Edycja Premium)” miała być swego rodzaju prezentem dla fanów, dzięki którym pierwsza część „VHS” bardzo szybko pokryła się platyną. Dodatkowa edycja – oprócz numerów znajdujących się także w wersji podstawowej – posiada krążek pełen zupełnie nowych, wcześniej niepublikowanych kawałków. To właśnie z tym repertuarem Tede przyjedzie do Sopotu.

Jak informuje wytwórnia warszawiaka: – Choć VANILLAHAJS brzmi bardzo nowocześnie, to starsi fani Tede też nie będą zawiedzeni. Trafne obserwacje i przekaz ukryty pomiędzy wierszami to wciąż specjalność TDF-a.– Faktycznie, członek Warszafskiego Deszczu od wydanej trzy lata temu „Elliminati” sprawia wrażenie dużo chętniej czerpiącego inspiracje wprost z USA. Trzeba jednak pamiętać, że Chory Pastor od zawsze krytykował stagnację i łaskawie patrzył na to, co dzieje się za wielką wodą. To on przez lata wyprzedzał konkurencję i tworzył  pod prąd, często narażając się na nieprzyjemności. Jak widać, bezkompromisowość Granieckiego w końcu się opłaciła, a ten może bez kompleksów unosić ręce w geście zwycięstwa na okładkach, teledyskach i klubach w całym kraju.

W Scenie Tede wystąpi razem ze Zgrywusem oraz DJ-em Tuniziano. Przed wejściem gwiazdy wieczoru publikę rozgrzewać będą natomiast Kaz, Szulinio i DJ Szudi. Należy wspomnieć również o tym, że na koncert wpuszczane będą tylko osoby, które skończyły już 16 lat.

Kiedy: 27 luty 2016 r., godz. 21:00

Gdzie: Klub Scena, Sopot, al. F. Mamuszki 2

Bilety: 35 zł (pierwsza pula) / 55 zł (VIP). Do nabycia w kasie klubu, Salonie Muzycznym Empik oraz na stronach kupbilet.pl i eBilet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 2 =