Koncert Karnawałowy Artura Andrusa w Gdyni

andrusSala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia zaprasza na dużą porcję inteligentnego humoru. Artur Andrus wraz z zespołem zagra 6 lutego swoje największe utwory.

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień jest redaktorem „Powtórki z rozrywki” radiowej Trójki i legendarnym gospodarzem spotkań kabaretowych w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą. Co jakiś czas bywa konferansjerem różnych imprez, a poza tym zajmuje się poezją, dziennikarstwem, pisaniem książek czy tekstów piosenek. Mistrz Mowy Polskiej jest również komentatorem programu satyryczno-publicystycznego „Szkło kontaktowe. Najważniejsze albumy znajdujące się w jego muzycznym dorobku to „Myśliwiecka(skąd pochodzi jedna z najsłynniejszych piosenek artysty „Piłem w Spale, spałem w Pile”) oraz płyta „Cyniczne córy Zurychu(z kawałkiem „Baba na psy).

Koncert Artura Andrusa to gwarancja dobrej, inteligentnej zabawy. W programie znajdą się piosenki okupujące szczyt Listy Przebojów Programu III: „Nazywali go marynarz – szanta narciarska„Królowa nadbałtyckich raf czy „Cyniczne córy Zurychu”. Arturowi Andrusowi towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Wojciech Stec (fortepian), Łukasz Poprawski (saksofon), Łukasz Borowiecki (kontrabas) i Paweł Żejmo (perkusja).

Kiedy: 6 lutego (sobota), godz. 18:00

Gdzie: Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia, ul. Rotterdamska 9

Bilety: od 87 do 97 zł, dostępne na Kupbilecik, Biletyna, Bilety24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *