Tribute to Rage Against the Machine w Gdańsku

535158_922129531190844_3942112994633464876_nWydział Remontowy przygotował coś specjalnego dla studentów spragnionych dobrej muzyki.W nowym roku nie zwalniamy bowiem tempa! Już w piątek (8 stycznia) będziemy uczestniczyć w tribute poświęconym twórczości rapcore’owego składu Rage Against the Machine. Przygotujcie swoje ciała (i uszy!) na uderzenie mocnego, ale i melodyjnego brzmienia. Nie mamy wątpliwości, że będzie się działo!

Muzycy  z Rage Against the Machine specjalizują się w łączeniu funku, hard rocka, rapu i punku. Taka mieszanka gatunków sprawia, że utworom składu daleko do braku oryginalności i jakiejkolwiek przeciętności. Unikatowość twórczości zespołu sprawia, że teksty piosenek wyśpiewuje nawet kilkusettysięczna publiczność zgromadzona na stadionach i salach koncertowych. Występy chłopaków ze słonecznej Kalifornii stają się bowiem zastrzykiem energii dla rozentuzjazmowanych fanów. I nikogo nie dziwi, że już od momentu wydania debiutanckiej płyty (rok 1992) zespół zyskał sławę i uznanie krytyków. Muzycy znani są również ze swoich lewicowych poglądów, z którymi nie kryją się podczas udzielania wywiadów. Przede wszystkim jednak światopogląd członków składu RATM wyśpiewany zostaje w utworach, które dobitnie wskazują na wartości im bliskie.

W piątkowy wieczór na scenie Wydziału Remontowego nie zabraknie aranżacji najbardziej znanych i lubianych utworów Rage Against the Machine. Możemy spodziewać się, że zespół coverujący RATM zaproponuje nam własny pomysł na takie hity, jak chociażby „Killing In The Name” czy „Wake Up”.

A oto skład, który (z pomocą naszej wyobraźni) pozwoli nam przenieść się do Stanów Zjednoczonych, na niezapomniany koncert Rage Against the Machine:

Maciej Szkudlarek – wokal
Krzysztof Stachura – gitara
Michał Młyniec – bas
Roman Ślefarski – perkusja

Chętnych muzycznych wrażeń zapraszamy do Wydziału Remontowego. Keep on rocking!

Gdzie: Wydział Remontowy, Gdańsk, Plac Solidarności

Kiedy: 8.01, godzina 20:00

Bilety: 15 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *