10 najciekawszych INFO ze świata seriali – epizod 4

galavant-poster

Źródło: SpoilerTV.com

Ostatnie 2 tygodnie były przepełnione promocją seriali, które w midseasonie będą miały swoją premierę. Dzisiaj możecie obejrzeć rewelacyjny zwiastun „Legends of Tomorrow”, zobaczyć czołówkę „The Expanse”, a nawet obejrzeć plakat promocyjny 2 sezonu „Galvant”. Ciekawi? Zapraszamy!

1. Galvant w natarciu

W styczniu debiutuje nowy sezon świetnie ocenianego serialu „Galvant”, który łączy w sobie musical, komedię oraz baśń. Emitowany będzie od 3 stycznia na kanale ABC w niedziele, zastępując do marca „Dawno, dawno temu”. Specjalnie dla was plakat promocyjny. Podoba wam się?

2. Mieli go dość… aż po sufit

Mamy bardzo przykrą wiadomość dla fanów produkcji „Aż po sufit!”, tworzonej przez TVN. Mimo październikowych zapewnień, że na wiosnę seria powróci z nowymi odcinkami, nic takiego się nie stanie. Stacja podjęła decyzję o rezygnacji z formatu na podstawie słabych wyników oglądalności (nieprzekraczających 1 mln. widzów). Jak widać nie idzie Pazurze w serialach, choć każdy uwielbia i pamięta jego rolę z „13 posterunku”.

3. Od baśni do horroru

Adam Horowitz i Edward Kistiss, odpowiedzialni między innymi za sukcesy takich produkcji jak „Lost: Zagubieni” czy popularnego „Dawno, dawno temu”, stworzą nowy serial. „Dead of summer” powstaje dla stacji ABC Family (od stycznia FreeForm) i opowie o makabrycznych wydarzeniach lat ’80, które miały miejsce na pewnym letnim obozie. „Dead o summer” opowie o tym co może pójść nie tak na obozie letnim. Coś bardzo, bardzo „nie tak” – podkreśla dyrektor ABC Family, Karey Burke. Wiemy na pewno, że duet scenarzystów nie pozwoli na to, by projekt był słaby.

4. Nie bohaterowie, Legendy

Stacja CW bardzo mocno promuje swój nowy serial „Legends of Tomorrow”, będący spin-offem dwóch komiksowych produkcji: „Arrowa i „Flash”. Dzisiaj macie okazję obejrzeć zwiastun serii. Premiera 21 stycznia 2016 roku:

5. Dzwonimy do Saula po raz 2

Po zakończniu „Breaking Bad” otrzymaliśmy świetny spin-off produkcji – „Better Call Saul”. Stacja AMC podała, że premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na 15 lutego 2016 roku. Czy może być coś lepszego, niż sesja z tak dobrym serialem?

6. Szokujący Dom grozy

„Dom grozy” („Penny Dreadful”) szykuje się powoli do premiery trzeciego już sezonu. Specjalnie z myślą o fanach do sieci trafiła fotka promująca serial. Ku zaskoczeniu wielu… nie napawa optymizmem, a wręcz rodzi wiele pytań i kontrowersji. A wy co sądzicie o takim prezencie od stacji Showtime?

Episode 3037. Opuść pięści i oddychaj spokojnie

Przez ostatnie tygodnie w sieci można było znaleźć mnóstwo newsów o zakulisowych problemach serialu „Iron Fist”. Przypominamy, że jest to jeden czterech projektów (obok „Daredevila”, „Jessicy Jones” i „Luka Cage’a”), które powstają przy współpracy Marvela i platformy Netflix. Do tej pory głośno było o tym, że serial zostanie anulowany lub otrzymamy tylko telewizyjny film. Teraz wiemy już wszystko. Joe Quesada (jeden z dyrektorów Marvela) obalił wszystkie plotki. Projekt powstaje zgodnie z kalendarzem twórców i nic nie stoi na przeszkodzie w jego realizacji. A cisza medialna wywołana była promocją „Jessicy Jones”, która zadebiutowała (również z polskim lektorem) 20 listopada 2015 roku.

8. Kosmiczne wojaże

Stacja SyFy w ramach promocji wrzuciła do sieci czołówkę ich nowego serialu „The Expanse”. Akcja serialu przenosi nas do roku około 2220. Ludzie pracują przy wydobywaniu minerałów z lodowych asteroidów pierścienia saturna. Główny wątek produkcji toczyć się będzie wokół sprawy zaginięcia pewnej kobiety, która okazuje się być większą zagadką niż sądzono do tej pory. Jeśli coś pójdzie nie tak, Układowi słonecznemu grozi wojna. Prawda, że czołówka robi wrażenie?

9. NIE dla „Wicked City”

Fatalna oglądalność serialu „Wicked City” sprawiła, że stacja ABC przerywa nadawanie serialu (po zaledwie 3 odcinkach) i anuluje produkcję. Niestety widzowie, nie chcą oglądać odgrzewanego kotleta, który bardzo przypomina „Dextera”. Wszystkich fanów uspokajamy jednak. TVN7 emitujący serial w polskiej TV wyemituje wszystkie nagrane epizody produkcji.

10. Debiuty i nowości

Midseason 2016 w ABC rozpocznie się dość szybko. Oto lista debiutów i premier na 2016 rok. 3 stycznia – „Galvant” z sezonem 2 / 5 stycznia – „Agentka Carter” z sezonem 2 / 6 stycznia – „American Crime” z sezonem 2 / 6 marca – debiutujący „The Family” / 8 marca debiutujące – „The Real O’Neals” oraz „Of Kings and Prophets” i 24 marca ostatnia nowość – „The Catch”.

Źródło: SpoilerTV.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − jedenaście =