Stoczniuj, leżakuj, dokuj w B90

11863467_679436052193695_3911788257795267957_nPełen relaks i słuchanie muzyki podczas leżenia na leżaku… Czemu nie! Takie rzeczy tylko w B90 i tylko 15 listopada. Wczasowy klimat dopełni koncert Artura Sychowskiego. Stoczniuj, leżakuj, dokuj!

W najbliższą niedzielę odbędzie się fortepianowy koncert Artura Sychowskiego w Klubie B90, na scenie przygotowanej dla publiczności w centralnej części klubu. Publiczność będzie słuchać muzyki na 300 leżakach rozlokowanych z czterech stron sceny.  Do tego efekty świetlne oraz specjalny program Chillout Impression zaprezentowany przez artystę. Tego nie można przegapić!!!

ARTUR SYCHOWSKI (ARTur): Pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia. Koncertował w wielu krajach Europy, m.in. w Wielkiej Brytani, Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji, Litwie, Polsce i na Malcie. Laureat prestiżowych konkursów fortepianowych: Międzynarodowego Konkursu Muzycznego The Muse we Firze, Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Concours Musical de France w Paryżu, Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Free Style w Bernie, Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Malty Malta International Music Competition w Valletcie, Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Kaliningrad Jazz City w Kaliningradzie, Międzynarodowego Konkursu Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy w Siedlcach, Międzynarodowego Konkursu Fortepianowego im. Fryderyka Chopina w Wilnie. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce, Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Wejherowa i wielu innych organizacji pozarządowych, m.in. Lions Club Amber, Poczty Polskiej, Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci Najbardziej Uzdolnionych oraz Funduszu Pomocy Młodym Talentom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Uhonorowany licznymi nagrodami, m.in: Nagrodą Ministra Kultury Rosji, Nagrodą Prezydenta Miasta Wejherowa, Nagrodą Wójta Gminy Wejherowo, Nagrodą im. Mikołaja Kopernika. Muzyk wszechstronny, doskonale poruszający się w obszarze muzyki zarówno klasycznej jak i improwizowanej. Solista, akompaniator, kompozytor. Grał na najdłuższym fortepianie na świecie. Autor muzyki do filmu Centrum Świętego Jana, emitowanego w TVP Kultura, do filmu sferycznego Sopot Beyonce, do spektaklu teatralnego Ożenek oraz do projektu multimedialnego Interaktywny Bunkier w Ustce. Kompozytor Hymnu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wejherowie.

Kiedy: 15 listopada, niedziela, o 18.00

Gdzie: Klub B90, ul. Elektryków

Bilety: 25 zł, ilość miejsc ograniczona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × trzy =