Bohaterowie Disney’a powracają do Ergo Areny!

D20_05152014_00630_edit-copyJeśli tęsknicie za ulubionymi postaciami z dzieciństwa, nie może zabraknąć Was w najbliższy weekend w Ergo Arenie. To właśnie wtedy, na specjalnie przygotowane lodowisko, wyjadą dziecięcy idole tacy jak Piotruś Pan czy Myszka Miki.

Z okazji 25-lecia bajkowego widowiska na lodzie, ekipa „Disney on Ice” wyruszyła w kolejną trasę, w trakcie której odwiedzi aż pięć polskich miast. W dniach 13-16 listopada, wyjątkową rewię będzie można oglądać w gdańskiej Ergo Arenie. Tym razem w towarzystwie Myszki Miki i jego przyjaciół zawitamy do czterech baśniowych krain: Lwiej Krainy z „Króla Lwa”, królestwa Trytona z „Małej Syrenki”, słynnej Nibylandii oraz Arendelle znanej z debiutującej na lodzie „Krainy Lodu”. Obecność światowej sławy łyżwiarzy, wspaniałej choreografii do utworów Disney’a oraz rock’n’rollowych kawałków powodują, że nie tylko dzieci bawią się doskonale w trakcie dwugodzinnego przedstawienia.

„Disney on Ice: 25 lat fantazji na lodzie” to znany na całym świecie pokaz stworzony przez Feld Entertainment, lidera w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo. Co roku przyciągają 30 milionów widzów. Reżyserem wydarzenia jest Jerry Bilik, twórca aranżacji muzycznych do wielu seriali m.in. „Aniołków Charlie’go”. Współpracuje z nim Cindy Stuart, amerykańska autorka programów dla łyżwiarskich mistrzów świata i mistrzów olimpijskich. Za bajkową scenografią odpowiada Robert Smith, a kostiumy bohaterów bajek idealnie odtworzył Arthur Boccia, pracujący na stałe na Brodwayu. To wszystko w połączeniu z uzdolnionymi łyżwiarzami na scenie daje efekt prawdziwej teleportacji widza do utopijnego świata baśni, którego pragnął w dzieciństwie każdy z nas. W końcu jak mawiał Walt Disney: Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.

Nie możecie więc przegapić takiej okazji!

Gdzie: Ergo Arena, ul.Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Kiedy: 13-16 listopada 2015

Bilety: 55-130 zł; dostępne na stronie www.alterartshow.ebilet.pl