[KONKURS] Rockowe brzmienie Lipali w Kwadratowej

lipaliGdański koncert Lipali będzie dla ich fanów nie lada gratką. Już 25 października (niedziela) muzycy zaprezentują materiał z nieopublikowanej jeszcze płyty.

Zespół funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej już od piętnastu lat. Tworzą go: Tomasz „Lipa” Lipnicki (śpiew, gitara), Łukasz „Luk” Jeleniewski (perkusja), Adrian „Qlos” Kulik (gitara basowa) oraz Roman Bereźnicki (śpiew, gitara, instrumenty klawiszowe). Na swoim koncie ekipa ma już pięć wydanych albumów, z czego największy sukces osiągnął „Trio” (2009r.). Z niego pochodzą takie kawałki jak „Barykady”, „Upadam” czy „Ponoć”.

Polski przemysł fonograficzny docenił Lipali, przyznając im dwukrotnie (2008r. i 2010r.) Fryderyki w kategorii „Wokalista roku”.

Podczas niedzielnego koncertu formacja zaprezentuje materiał ze starszych płyt jak i kawałki z najnowszego albumu, który ukaże się w listopadzie tego roku.

Kiedy: 25 października 2015r., godz. 19:00

Gdzie: Akademicki Klub Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa”, Gdańsk, ul. Siedlicka 4

Bilety: 35 zł (przedsprzedaż)/ 40 zł (w dniu koncertu) (do kupienia w biurze klubu lub w punktach sprzedaży eventim); 38,50 zł (do kupienia drogą elektroniczną na stronie www.eventim.pl)

Możecie u nas wygrać 3 podwójne wejściówki! Jak to zrobić? Wystarczy, że napiszecie w komentarzu, który utwór Lipali chcecie usłyszeć na niedzielnym koncercie i krótki uzasadnicie swój wybór. Na odpowiedzi czekamy do soboty, do 12.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *