Voo Voo rozgrzeje gdyński Atlantic

voovooCiepłe skarpetki schowajcie do szafy, bo tej jesieni nic nie rozgrzeje lepiej niż muzyczne brzemienia. Październikowa oferta koncertowa jest więcej niż bogata, dlatego warto z niej skorzystać i zgarnąć trochę wrażeń, by mieć co wspominać zimą. W tym tygodniu zachęcamy Was do naładowania się rockowymi, elektryzującymi dźwiękami wraz zespołem Voo Voo, który wystąpi w najbliższą niedzielę (25 października) w gdyńskim klubie Atlantic.

Voo Voo działa na polskiej scenie muzycznej od lat 80. Liderem  grupy jest Wojciech Waglewski, od którego inicjałów powstała nazwa zespołu. Oprócz niego, kapelę współtworzą także Mateusz Pospieszalski – saksofon i śpiew, Karim Martusewicz – bas oraz Michał Bryndal – perkusja. Warto dodać, że w dorobku Voo Voo jest już ponad 40 płyt, a muzyki w ich wykonaniu słucha już kolejne pokolenie młodzieży spragnionej świetnych tekstów i mocnych uderzeń.

W zeszłym roku zespół obchodził 30-lecie swojego istnienia. Ukoronowaniem długoletniej działalności Voo Voo było wydanie w tym czasie albumu „Dobry wieczór”. Właśnie z muzyką z tej płyty grupa wystąpi w najbliższą niedzielę w klubie Atlantic. Nie zabraknie tam z pewnością rockowych brzmień, ale spodziewać można się także sporej dawki jazzu oraz muzycznej improwizacji w najlepszym wydaniu. Dlatego jest to jedno z tych wydarzeń, których tej jesieni przegapić po prostu nie można.

Kiedy: 25 października 2015 (niedziela) o 19.00

Gdzie: Klub Atlantic, ul. 3 Maja 28, Gdynia

Bilety:  w cenie 60 zł (przedsprzedaż) oraz 70 zł (w dniu koncertu) do nabycia w:

Gdynia, Salon Muzyczny PULS – ul. Wójta Radtkego 47A
Gdynia, Infobox – ul. Świętojańska 30
Gdańsk, Spirit Of Rock And Roll – ul. Lendziona 17

oraz na stronie www.interticket.pl

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × jeden =