Pielgrzymka do miejsc śmiesznych – Neo-Nówka w Sopocie

neonowka zapowiedzPielgrzymka do miejsc śmiesznych – pod tym tytułem kabaret prezentuje swój najnowszy program, z którym pojawi się w Trójmieście. Już 26 czerwca wszyscy, którzy przyjdą na Tarasy przy Pick & Roll Club w Sopocie, przeniosą się z Neo-Nówką we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno.

W piątkowy wieczór kabaret wystąpi w Sopocie dwukrotnie, o 18:00 i 21:00. Programem zatytułowanym „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”, postara się zaskoczyć widza i zaprezentować skecze w całkiem nowej, zaskakującej formie. Na scenie pojawią się – jak zawsze – wyraziste postacie i kąśliwe puenty. Nie zabraknie autorskich piosenek kabaretu oraz muzyki na żywo. Spoiwem spektaklu mają być przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży.

Neo-Nówka została założona w 2000 roku we Wrocławiu przez grupę studentów. Obecnie w jego skład wchodzą: Roman Żurek – autor tekstów, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. Wszyscy ci, którzy choć trochę interesują się kabaretami, na pewno znają kultowe już przyjaciółki Janinę i Krystynę, w które w swoich skeczach wciela się kabaret. Do jednych z najpopularniejszych gagów należy jednak „Niebo”, co potwierdza zwycięstwo w plebiscycie ogłoszonym przez organizatorów XXX Jubileuszowego Przeglądu Kabaretów PAKA w Krakowie. Nie bez przyczyny „Niebo” zostało wówczas ogłoszone również „Skeczem Trzydziestolecia”.

Jesteśmy przekonani, że Neo-Nówka tradycyjnie zapewni tego wieczoru dużą dawkę śmiechu oraz pozytywnej energii!

Kiedy: 26 czerwca (piątek), godz. 18:00 oraz 21:00

Gdzie: Tarasy przy Pick & Roll Club, ul. Zamkowa Góra 3-5, Sopot

Bilety: od 50 do 90 zł, do nabycia w salonach Empik, u organizatora oraz na www.eBilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *