Rozpocznij lato w Gdyni – CudaWianki 2015

97757_filebigJuż w najbliższy weekend pierwszy dzień lata! Rozpoczęcie najmilszej studentom pory roku najlepiej świętować w Gdyni, gdzie w dniach 20-21 czerwca będą dziać się prawdziwe cuda. Zapraszamy na CudaWianki!

Po sukcesach ostatnich edycji organizatorzy nie próżnują i w tym roku przygotowali kolejną porcję atrakcji. Gwiazdami sceny głównej na śródmiejskiej plaży będą Call The Sun, Kim Nowak, Voo Voo i Buraka Som Sistema. Pierwszy koncert już o 19:00 w sobotę! Również tego dnia na alternatywnej scenie w Info Boxie między 15:00 a 19:00 wystąpią zwycięscy konkursu dla młodych zespołów muzycznych: Coltrane Crusade, Foretime, Labai oraz Cisza Nocna. 

Muzyka to jednak nie wszystko, co czeka na Was w Gdyni. Tegoroczna edycja to debiut dla nowego projektu twórców imprezy. Park Rady Europy na jeden weekend zmieni swoją nazwę i stanie się Parkiem Nomadów. NOMADPARK to przestrzeń spotkań współczesnych nomadów – miłośników migrowania i podróżników. Idealne miejsce dla pasjonatów otwartego świata, chętnych poznać podobnych do siebie ludzi. Już w sobotę od 12:00 rozpocznie się budowa całej wioski. Przynieście wszystko to, co potrzebne do tworzenia infrastruktury – lampy, namioty, poduszki, koce, własne meble – by już następnego dnia świętować wspólnie z innymi Nomadami.

Program NOMADPARKU uzupełnią inne cudawiankowe atrakcje. Po raz pierwszy w centrum Gdyni, w specjalnej Strefie Mobili pojawią się  intrygujące przykłady kamperów, pojazdów i przyczep podróżniczych. Na uzdolnionych artystycznie czekają warsztaty tworzenia wyjątkowych wianków eko i etno, a także Strefa Dobrego Dizajnu, gdzie zaprezentowane zostaną: polski streetwear, torebki i unikatowa biżuteria. Zabawę urozmaici Centrum Nauki EXPERYMET ze swoim specjalnym stoiskiem. Smakosze na pewno odnajdą się przy wspólnym stole na CudaPikniku lub w Strefie Food Trucks na Alei Topolowej.

Kiedy: 20-21 czerwca (sobota, niedziela), od godz.12:00

Gdzie: Plaża Śródmieście w Gdyni, Park Rady Europy, InfoBox

Bilety: Wstęp wolny

Chyba nie macie wątpliwości, że gdyńskie CudaWianki to najlepszy sposób na powitanie lata?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 6 =