10 najciekawszych INFO ze świata seriali – Odcinek 13

11004195_801718039904253_572200778_nW związku z długim weekendem, 10 INFO wyjątkowo w czwartek, ale dzisiejsze zestawienie będzie emocjonujące. Komiksowa Elektra zawita do serialu „Daredevil” w kolejnej serii, Ray Donovan zaprezentuje swoje działania w 3. sezonie i co najważniejsze, dowiemy się ciekawych rzeczy na temat 6. sezonu „Gry o tron”. Odcinek 13: 25-31 maja.

1. Zamknięcie portali online

To już kolejna taka akcja w ostatnich tygodniach. Policja zamyka portale seansik.tv oraz tnttorrent.info, gdzie można było oglądać filmy i seriale online. Właściciele domen zostali zatrzymani i grożą im wysokie wyroki za nielegalne rozpowszechnianie treści. Co wy o tym sądzicie? Czy takie działania są potrzebne?

2. Morderca do wynajęcia

Ray Donovan, nie próżnuje. Hit stacji Showtime zaczyna reklamować się w mediach i przypomina o 3. sezonie, którego premiera odbędzie się 12 lipca 2015. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna:

3. Początek czegoś wielkiego

Na taki obrót sprawy długo nie musieliśmy czekać. Jak zapewnia David Duchovny powrót „Z Archiwum X” to nie limitowana seria, a początek czegoś większego. Z tych słów możemy wywnioskować jedno – ponadnaturalny serial powróci z kilkoma sezonami!

4. Strażnicy Teksasu

Wygląda na to, że stacja HISTORY staje się bardzo ważnym graczem jeśli chodzi o tworzenie seriali. Ich najnowszą produkcję „Texas Rising” obejrzało ponad 4 miliony widzów, co jest bardzo dobrym wynikiem. Serial osadzony jest w czasach słynnej teksańskiej rewolucji i powstania słynnej jednostki policyjnej – Strażnicy Teksasu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania.

5. Seksualne perturbacje

Showtime nie tylko zaprezentowało zwiastun „Raya Donovana”, ale również do sieci trafił trailer produkcji. Seksualne perturbacje w zwiastunie „Master od Sex”. Premiera 12 lipca 2015 r.

MV5BMjA5NjQxMzQyM15BMl5BanBnXkFtZTgwMzUxMjE3MTE@._V1_SY300_CR5,0,214,300_AL_6. Hotelowy gość

To już kolejna osoba, która zamieszka w strasznym Hotelu spod szyldu „American Horror Story”. Tym razem do obsady dołącza młody aktor Max Greenfield, znany między innymi z takiej produkcji jak „Jess i chłopaki”. To w kogo się wcieli jest ściśle chronione. Jak sądzicie, czy może się okazać, że zagra jedną z kluczowych postaci?

7. Serialowa Elektra

Film o Elektrze powstał w 2005 roku jako spin-off filmu „Daredevil” z Benem Affleckiem z 2003 roku. Niestety również okazał się klapą. Teraz zachodnie media informują, że wraz z kolejnym sezonem serialu Marvela i Netflixa Elektra pojawi się w produkcji. W komiksach Elektra wyszkolona jest na wojowniczkę władającą białą bronią oraz posiada zdolności hipnotyczno-telepatyczne.

8. Powrót do korzeni

„Kochane kłopoty” mogą nas jeszcze zaskoczyć. Choć serial zakończono w 2007 roku, to na specjalnym spotkaniu ekipy z fanami po latach, aktor Scott Petterson nieoficjalnie powiedział, że być może doczekamy się filmowej kontynuacji.

MV5BMjA5MzQ0Mzc0MF5BMl5BanBnXkFtZTcwODMyNjEzNw@@._V1_SY317_CR24,0,214,317_AL_9. Kłopoty z szefem

Sporo nowych emocji czeka wszystkich fanów prawniczego serialu „W garniturach”. John Pyper-Ferguson dołącza do obsady serialu i zobaczymy go w większości odcinków 5. sezonu. Aktor zagra Jacka Soloffa, czyli szefa komisji odszkodowań, która okaże się bardzo ważna dla fabuły całego serialu. Wy też nie możecie doczekać się premiery? Start 24 czerwca 2015.

10. Nowi aktorzy w „Grze o tron”

Wszyscy fani „Gry o tron” wiedzą, że 4. sezon, który powstał na podstawie „Uczty dla wron” nie pokazuje wydarzeń związanych z rodem Greyjoy’ów. A ta sytuacja może się wkrótce zmienić. W niedawno ogłoszonych castingach do 6. sezonu twórcy szukają aż dwanaście nowych osób, które wcielą się między innymi w pirata na morzach Westeros. Miejmy nadzieję, że takie rozwiązanie fabularne da efekty.

Źródło: Spoilertv.com