Olsztyński rock w Wydziale Remontowym

romantycyW gdańskim Wydziale Remontowym, koncertowy repertuar zawsze przedstawia się imponująco. W najbliższą sobotę (7 grudnia), na scenie Wydziału wystąpią Romantycy Lekkich Obyczajów. Muzycy promować będą swój nowy album  „Kosmos Dla Mas”. Podczas trasy Hard Pop Tour 2013, Romantyków Lekkich Obyczajów wspomagać będzie Transsexdisco.

Zespół intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Ich muzyka oscyluje wokół szeroko rozumianego rocka z domieszką elektroniki. Kapela ma na swoim koncie wiele wyróżnień, zdobytych na festiwalach i przeglądach. W 2009 roku została laureatem Eko Union Of Rock w Węgorzewie. Do tej pory wydała dwie płyty, na których znalazły się naprawdę dobre piosenki. Część z nich z pewnością usłyszymy w Wydziale Remontowym.

Tego wieczoru daniem głównym będzie jednak występ Romantyków Lekkich Obyczajów. Olsztyński duet powstał w marcu 2011 roku. Tworzą go Damian Lange i Adam Miller. Muzycy zadebiutowali albumem „Lejdis&Dżentelmenels”. Teraz skupiają się na promocji nowej płyty, zatytułowanej „Kosmos Dla Mas”. której premiera przewidziana jest na 6 grudnia. Znajdzie się na niej 13 nowych kompozycji, które z pewnością przypadną do gustu fanom polskiej alternatywy.

Oba zespoły łączy Olsztyn i osoba Damiana Langego. Muzyk występuje bowiem zarówno w Romantykach Lekkich Obyczajów, jak i w Transsexdisco. Czy w obu kapelach radzi sobie równie dobrze? O tym przekonacie się w najbliższą sobotę (7 grudnia) podczas koncertu w Wydziale Remontowym.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w klubie od niedzieli (1 grudnia) lub przez: http://onbilet.pl/wydarzenie,transsexdisco-i-romantycy-lekkich-obyczajw,2.html

Program koncertu:

Otwarcie bramki: godz. 19.00

Występ Transsexdisco: godz. 20.00

Występ Romantyków Lekkich Obyczajów: godz. 21.15

Podczas koncertu będzie możliwość zakupu płyt obu zespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *