10 najciekawszych INFO ze świata seriali – Odcinek 8

11004195_801718039904253_572200778_nTuż przed weekendem majowym prezentujemy wam kolejną część 10 INFO ze świata seriali. Tym razem bardzo dużo nowinek na temat komiksowych produkcji. Sporo newsów o przedłużeniach i końcach znanych produkcji. Odcinek 8: 20-26 kwietnia.

1. Legendy jutra

„Legends of tomorrow” – tak brzmi roboczy i nieoficjalny tytuł spin-offu seriali „Flash” i „Arrow”, który ma łączyć jedno wspólne serialowe uniwersum. W produkcji zobaczymy bohaterów znanych zarówno z ekipy Zielonej Strzały i Najszybszego człowieka na świecie. Serial na liczyć 13 odcinków i zadebiutuje w midseasonie w 2016 roku.

2. Trafnie na majówkę

Dobra informacji dla fanów ekranizacji pierwszej powieści dla dorosłych J. K. Rowling. Serial „Trafny wybór” będziemy mogli oglądać na HBO i HBO GO już od 2 maja o godzinie 22.00. Kolejne odcinki odpowiednio 9 i 16 maja. Będziecie oglądać?

3. Kolejni agenci?

Adrianne Palicki i Nick Blood dostali główne role w zapowiadanym przez stację ABC i Marvel spin-offie serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”. Na chwilę obecną nie wiadomo o czym miałby opowiadać serial, ani nawet ile odcinków by liczył. Producenci zapewniają, że wszystko stanie się jasne po zbliżającym się finale „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”

astronauts_wives_club

4. Żony astronautów

„The Astronaut Wives Club” to produkcja, która została zaproponowana stacji ABC przez jej twórców już na początku roku 2014. Niestety dopiero teraz będziemy mieli szansę zaznajomić się z serialem, bo włodarze stacji znaleźli dla niej miejsce w letniej ramówce. Serial startuje 22 czerwca i opowie o rozterkach i problemach kobiet, które poślubiły astronautów. Akcja osadzona została w latach ’60 ubiegłego stulecia.

5. Ms. Marvel

Tego nie spodziewał się nikt. Zachodnie media huczą od plotek na temat kolejnego spin-offu (będzie to już 3 produkcja) „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”. Podobno John Ridley zajmuje się pisaniem scenariusza do serialu „Ms. Marvel”. Sytuacja jest dość zaskakująca, bo na rok 2018 zapowiedziano kinową wersję filmu „Captain Marvel” – to niemalże te same bohaterki, ale funkcjonujące w innych komiksowych uniwersach. Plotki głoszą, że serial skupi się na powolnej ewolucji zwykłej kobiety (fikcyjna postać Kamala Khan) w superbohaterkę. Ma pokazać liczne społeczne problemy takie jak rasizm czy nietolerancja religijna. Kamala jest pierwszą superbohaterką-muzułmanką na kartach komiksów. Sądzicie, że takie rozwiązanie jest dobre? Warto rozwijać serialowe uniwersum, gdy filmowe przynosi takie zyski?

6. Joker w Gotham

Serial „Gotham” już po kilku odcinkach dostał zamówienie drugiej serii. W pierwszych odcinkach mieliśmy okazję zobaczyć młodego Jokera, w którego wcielił się Cameron Monaghan. Teraz twórcy zapowiadają, że rozwiną tę postać i pokażą co sprawiło, że największy wróg Batmana stał się tak niebezpieczny. Czy historia typu orgin w serialu telewizyjnym jest potrzebna dla tej postaci?

dziewczyny serial7. Koniec dziewczyn

Serial „Dziewczyny” to bardzo ciekawa produkcja tworzona przez HBO. W styczniu będziemy mieli okazję obejrzeć 5 sezon serialu, ale już teraz twórcy mówią o zbliżającym się końcu serii. Producentka Lena Dunham wraz z włodarzami stacji HBO chcą zamknąć całą historie w 6 sezonach.

8. Kolejny sezon dla Daredevila

„Daredevil” okazał się hitem Netflixa. 22 kwietnia platforma zamówiła kolejny sezon o superbohaterze ze stajni Marvela. Za sterami drugiej serii zasiądą Doug Petrie i Marco Ramirez. Premiera wiosną 2016.

9. Co i jak z Avengersami i Agentami?

czas ultrona

Jak film „Avengers: Czas Ultrona” wpłynie na fabułę serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”? Twórcy uspokajają fanów, że nie dojdzie do drastycznych zmian w serialu. Odcinki 18 i 19 będą pełne smaczków odnoszących się do kinowego hitu, a kolejne odcinki (po premierze filmu w USA), będą rozgrywały się po wydarzeniach z kolejnych części „Avengersów” i tylko częściowo skupią się na wydarzeniach jakie zaszły po starciu z potwornym Ultronem. Producenci podkreślają, że ktoś kto ogląda serial i wybierze się do kina otrzyma pełniejszy obraz całej sytuacji, ale nie wpłynie to nijak na film. Wam też zawsze brakowało w filmach tego całego bałaganu jaki zostawiali główni bohaterowie? Teraz będziemy mieli okazję to wszystko obejrzeć.

10. Flashowa liga

Wiele wskazuje na to, że do serialu „Flash” zostanie wprowadzona „Liga Sprawiedliwości” – organizacja, która jest odpowiednikiem Avengers w komiksach DC Comics. W skład drużyny wchodziły różne postaci, ale najbardziej charakterystycznymi byli: Batman, Superman, Wonder Women, Aquaman i właśnie Flash. Portale plotkarskie podają jednak informację, że skład ten może zostać znacznie zmieniony i będzie pełen raczej drugo- i trzecioligowych bohaterów. Mówi się, że drużynę będą tworzyć: Flash, Arrow, Black Canary, Atom. Myślicie, że tworzenie takiej drużyny wyjdzie na dobre produkcji? Na dzisiaj to wszystko. Za tydzień kolejna porcja meganewsów. Zapraszamy i wyczekujcie z niecierpliwością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *