Bisza się nie ścisza, Zeusa nie zagłusza

BOK_BandWspółczesny poeta – Bisz (ze składem B.O.K) i Zeus – raper na milion, wystąpią wspólnie na jednej scenie. Wielka słowna uczta pełna nieprzeciętnych bitów, już 5 grudnia w sopockim Sfinksie700.

Jeśli choć raz słyszeliście jedne z najbardziej znanych utworów tych raperów – „Banicję” czy „Hipotermię” to wiecie, że koło tego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Właściciele pokrytych złotem krążków „Wilk chodnikowy” i „Zeus. Nie żyje” nie po raz pierwszy zagrają na jednym koncercie, a na koncie mają także współpracę, która zaowocowała kawałkiem „Wrócę tu”.

Bisz to niezwykle utalentowany bydgoski raper i tekściarz, którego numer „Pollock” znalazł się na liście „120 najważniejszych utworów hip-hopowych”. Oprócz solowej kariery, artysta współtworzy projekt B.O.K, z trzema równie zdolnymi indywidualistami – Oerem, Kayem i Dj Paulo. Debiutancki nielegal grupy „Ballady, hymny, hity” ukazał się w 2008 roku i już wtedy wiadomo było, że panowie mocno namieszają na polskiej scenie. „W stronę zmiany” – pierwszy dostępny w powszechnej sprzedaży album sprawia, że cały czas chcemy „pchać ten syf”.

Łódzki raper i producent muzyczny – Zeus jest członkiem grupy „Pierwszy Milion”. Pierwsza legalna solowa płyta artysty „Co nie ma sobie równych” ukazała się w 2008 roku, była ona owocem wygranej w ogólnopolskim konkursie na demo roku. Na dalsze efekty pracy Zeusa nie musieliśmy długo czekać, bo już rok później pojawił się „Album Zeusa”, później w 2011 roku, pozytywnie zaskakujący „Zeus, jak mogłeś” i najmłodsze, nie tak dawno temu pokryte złotem dzieło „Zeus. Nie żyje”. Raper regularnie udowadnia, że ma świeże, oryginalne pomysły oraz wielką odwagę, by je realizować.

Zapowiada się godne uwagi widowisko, na którym jako support  wystąpi BCZ. Impreza startuje o 20. Wstęp na wydarzenie wynosi 25/29 zł. Bilety są dostępne w salonach Empik, Saturn, MediaMarkt oraz w sprzedaży internetowej.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/503079376446806/?fref=ts

Polecamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =