Metro zagra dla Promyka

indeksJuż w najbliższy piątek (24 kwietnia) przekonacie się, że muzyka schodzi na psy (i koty). W gdańskim klubie Metro odbędzie się pierwsza edycja koncertu charytatywnego, którego celem jest zebranie karmy dla podopiecznych schroniska Promyk.

Schroniska dla zwierząt od lat borykają się z wieloma problemami. Brakuje w nich karmy dla zwierząt (szczególnie specjalistycznej), materiałów ocieplających budy, smyczy…  Chciałbyś pomóc to zmienić? Wpadnij ze znajomymi do klubu Metro na koncert charytatywny „Muzyka schodzi na psy i koty”.

Wydarzenie to jest pierwszą edycją akcji wspierającej jakość życia mieszkańców schroniska oraz zwrócenie uwagi na problem ich uprzedmiotowiania i porzucania. Podczas koncertu swoje siły zaprezentują młode talenty trójmiejskiej (i nie tylko) sceny muzycznej. Warunkiem wstępu na koncert jest podarowanie karmy dla psów i kotów lub symboliczny „piątak”. Wszystkie fundusze oraz karma tuż po zakończeniu imprezy zostaną bezpośrednio przekazane w ręce wolontariuszy schroniska.

Wieczór otworzy koncert gdańskiej grupy Another, koncentrującej się na „bezkompromisowym Hardcore Punku”. Znani głównie z trójmiejskiej sceny, grali z takimi zespołami jak Aporia czy kalifornijskim The New Flesh, Ratrace czy This Noise.
Tuż po niej goście będą mieli okazje bawić się wraz z Code of Conduction – znanym trójmiejskiej publiczności z gatunku Post- Hardcore, w skład którego wchodzą: BORIS, OZZ, MAJKI, MARAZ oraz MACIEK.

Schronisko Promyk wesprze również kapela Trapped Inside Me, która przyjedzie z Bydgoszczy. Band po krótkiej przerwie powrócił z nowym wokalistą. Grupa, którą tworzą: Maciej Dziubich, Szymon Grygorkiewicz, Michał Gramczewski, Maciej Bokiej, Kacper Senger najlepiej czuje się w Melodic Hardcore/Metalcore.

Wieczór zakończy występ zespołu Restricted. W jego skład wchodzą Galej (wokal), Adi (gitara), Pjontek (bass), Konrad. Chłopaki reprezentują Hardcore/Beatdown i zdążyli już podbić serca fanów. Dzięki talentowi i uporowi do tej pory zagrali z takimi zespołami jak 1125, Schizmą, niemieckim December Youth i holenderskim Grown Cold. Aktualnie pracują nad EP.

Nie masz planów na piątkowy wieczór, lubisz mocne brzmienia i chcesz pomóc zwierzakom? Wpadaj z puchą karmy i baw się dobrze!

Kiedy: 24 kwietnia, godzina 20:30

Gdzie: klub Metro, ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

Bilety: 5 zł lub karma dla zwierzaka

 

fot. Michal502

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 2 =