[konkurs] GrubSon atakuje sopocką Scenę!

grubsonHip-hopowy klimat, chrypiący, specyficzny głos oraz reggae z dancehall’em, niczym wisienka na torcie – tak zapowiada się koncert GrubSona w Scenie. Już w najbliższą sobotę (7.12), w ramach RudeBoy Tour odbędzie się koncert jednego z najbardziej znanych polskich wykonawców hip-hopowych. Mamy dla Was dwie wejściówki na to wydarzenie!

Tomasz Iwańca, inaczej GrubSon, rapem zajmuje się niemalże od 17 lat, a rozkochał się w nim dzięki swojemu bratu, Hudemu. W międzyczasie rozszerzył swoją działalność o energiczne reggae i dancehall, co spowodowało wzrost zainteresowania jego muzyką. GrubSon współpracował i nadal współpracuje z takimi wykonawcami oraz ekipami jak: East West Rockers, Sound System, NaturalDreadKillaz, Dreadsquad, Bas Tajpan, Fokus czy DonGuralesko. Jego debiutancki album „O.R.S.”, a w szczególności dwa single: „Na szczycie” i „Nowa fala” sprawiły, że GrubSon i jego kariera rozwinęła się w ekspresowym tempie. Następnie wydawał kolejne, przynoszące sukcesy, płyty: „Coś więcej niż muzyka” i „Gruby brzuch”, dzięki którym zdobycie popularności w kulturze hip-hopu było tylko formalnością.

koncert grubson ScenaNiech Was nie ominie taka okazja! Pamiętajcie, 7 grudnia (sobota),klub Scena w Sopocie. Wjazd na imprezę o godzinie 20, na koncert o 23. Może gdy wszyscy spotkamy się, koncert okaże się być jak wymarzony Eden?

GrubSona supportować będzie nowa, młoda i dobrze brzmiąca ekipa ParExcellence.

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć dwa pojedyncze bilety na koncert Grubsona. Szczegóły znajdziecie na naszym fanpage’u: https://www.facebook.com/gazetaCDN

Bilety na koncert: 35zł

Punkty sprzedaży biletów: salony Empik, Saturn, Media Markt oraz www.biletomat.pl

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/169084379957229/?fref=ts

 

zdjęcia: materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 10 =