Walentynkowy Tribute to Coldplay w Wydziale Remontowym

10690068_768389573249981_7170789842236054081_nCzy w tym roku pragniecie spędzić naprawdę gorące walentynki? 14 lutego wystarczy wybrać się do Wydziału Remontowego, gdzie amor posyłać będzie strzały o płomiennych grotach. Klimatyczne utwory, romantyczne ballady i pozytywne wibracje – a to wszystko za sprawą coverów grupy, która idealnie odda atmosferę święta zakochanych – zapraszamy na Tribute to Coldplay!

Utwory brytyjskiej grupy, powstałej w 1996 roku, wprowadzają w pozytywny, iście miłosny nastrój. Coldplay oczarowuje fanów swoim nienachalnym, melodyjnym brzmieniem już od momentu wydania popularnego albumu „Parachutes” (2000 rok), który otworzył muzykom drzwi do międzynarodowej kariery. Dorobek składu składa się w większości z klimatycznych, ciepłych kompozycji – nic więc dziwnego, że Wydział Remontowy proponuje nam spędzenie 14 lutego przy takich hitach, jak chociażby: „Violet Hill,”, „The Scientist” lub „Viva La Vida”.

Coldplay_viva1W sobotni wieczór w role  Chris’a Martina, Jonny’ego Buckland’a, Guya Berryman’a i Will’a Champion’a wcielą się gdańscy muzycy:

Jakub Leonowicz – wokal

Dariusz Feluś – gitara

Adam Wołoszczuk – klawisze

Maciej Szudlarek – bass

Michał Młyniec – perkusja

 

Bilet na koncert kosztuje 15 złotych. Impreza zaczyna się o godzinie 20.30! Jeszcze raz zapraszamy wszystkich „zakochańców” (lub też „anty-zakochańców”) na wydarzenie, które rozgrzeje nie jedno serce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *