Filmowe klasyki na święta

latestW tym roku po raz kolejny Kevin zostanie sam w domu, a Grinch będzie próbował zniszczyć święta. Z pełnymi brzuchami zasiądziemy przed telewizorem, by poczuć magię świąt na ekranie. Nie rozczarujemy się. Stacje telewizyjne ponownie pokażą wszystkie świąteczne klasyki. W końcu to już tradycja, prawie tak ważna jak wigilijny karp.

Wesołych świąt

Steve co roku zaskakuje sąsiadów świątecznymi dekoracjami. W te święta zyskuje godnego siebie rywala. Do domu na przeciwko wprowadza się niekonwencjonalny Buddy. Główne role skłóconych ze sobą sąsiadów odgrywają Danny DeVito i Matthew Broderick. Mnóstwo zabawnych gagów i dialogów, a to wszystko w gwiazdkowym klimacie. Czego chcieć więcej na święta? Chyba nikomu nie zaszkodzi odrobina humoru.

26 grudnia, 11:25 (TVP1)

Święta Last Minute

7535051.3
Małżeństwo Kranków, by uniknąć świątecznej gorączki, planuje rejs po Karaibach. Niestety, ich decyzja nie spotyka się z przychylnym przyjęciem sąsiadów, którzy przekonują ich do celebrowania świąt. Bohaterowie nie ulegają presji otoczenia i dzielnie się opierają, aż do pewnego momentu. Krankowie dostają telefon od córki, która informuje ich, że wraz z narzeczonym, przyjeżdża do domu na święta. Rodzice mają 8 godzin, by przygotować magiczną gwiazdkę. Czy im się uda?

25 grudnia, 22:10 (Polsat)

Miasteczko Halloween

Mieszkańcy bajkowego Miasteczka Halloween jak co roku hucznie obchodzą swoje święto. Jack Skellington – dyniowy król, jest jednak znudzony tą rutynową tradycją. Podczas nocnego spaceru po lesie odkrywa drzwi do Miasteczka Gwiazdkowego. Postanawia więc zorganizować własne Boże Narodzenie. W tym celu porywa Świętego Mikołaja, a konsekwencje tego czynu będą straszne. Nie widzieliście jeszcze jak trupy i inne zjawy celebrują gwiazdkę? Naprawdę warto.

26 grudnia, 13:35 (Polsat Film)

Witaj, Święty Mikołaju

mikolajTo kolejna odsłona serii „W krzywym zwierciadle“. Clark Griswold postanawia zorganizować idealne święta dla całej rodziny. Wydawałoby się, że w tym roku wszystko potoczy się wyjątkowo dobrze. Nie pozwoli jednak na to pech prześladujący głównego bohatera. Za duża choinka czy niedziałające instalacje świąteczne to tylko początek problemów jakie spadną na dom Griswoldów. Ktoś jeszcze nie oglądał? Łapcie więc za pilota i pośmiejcie się trochę z tego nieudacznika.

25 grudnia, 17:55 (TVN7)

 

Kevin sam w domu

Tego klasyka nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mały urwis, skłócony ze swoją rodziną, ponownie zażyczy sobie jej zniknięcia. Każdy wie co się stanie, ale nikt nie sięgnie po pilota, żeby przełączyć kanał. Ktoś wyobraża sobie święta bez Kevina? To już nie film. To tradycja.

24 grudnia, 20:05 (Polsat)

To właśnie miłość

Choinka już ubrana, prezenty kupione, a pierogi ulepione. Jeśli jednak czujesz, że w te święta czegoś Ci jeszcze brakuje… to właśnie miłość. Nie ma problemu, jeśli w te święta nie masz przy sobie drugiej połówki. Emocji i wzruszeń dostarczą Ci bohaterowie filmu „To właśnie miłość“. 10 historii miłosnych, każda z nich zupełnie inna, a to wszystko w otoczce świątecznej gorączki. Najpierw wzruszysz się do łez, potem zaniesiesz od śmiechu. Genialny Alan Rickman, przystojny Hugh Grant, zabawny Bill Nighy czy piękna Keira Knightley… Każdy znajdzie coś dla siebie.

23 grudnia, 1:30 (Universal Channel)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 10 =