Fismoll na chłodny wieczór

fismKiedy na dworze robi się coraz zimniej, przyjemnie jest posłuchać spokojnej, pełnej ciepła muzyki. Najlepiej na żywo. Takie właśnie są dźwięki Fismolla. 29 listopada młody muzyk wystąpi w gdańskim B90. Na upał na zewnątrz liczyć nie można, obecność zatem obowiązkowa.

Fismoll w zeszłym roku zachwycił publiczność i branżę muzyczną albumem „At Glade”. Po bardzo udanym debiucie gościł na najważniejszych festiwalach w kraju, zagrał wiele koncertów w najróżniejszych miejscowościach.

Dziś, jak na tak młodego muzyka ma dość pewną pozycję na rynku i wielu fanów. Wszyscy z niecierpliwością czekają na nowe wydawnictwo Fissa. Drugi album ma ukazać się już niebawem, gdyż w październiku zespół wszedł do studia z gotowym materiałem.

Podczas trwającej właśnie trasy z pewnością będzie można posłuchać nowości. Zanim jednak Arkadiusza Glenska na dobre pochłonie świeży materiał jeszcze kilka razy można będzie spotkać się z nim „na polanie”.

Jedno z takich spotkań rozegra się już 29 listopada w klubie B90 w Gdańsku. Koncert zaplanowany jest na godzinę 19.00. Bilety w cenach 30 zł – przedsprzedaż i 35 zł – w dniu wydarzenia dostępne są na stronie: http://tickets.soundrive.pl/pl/ .

Fot. Paweł Wroniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *