Kali & Gibbs „Sentymentalnie” w Scenie

KaliJesienna atmosfera sprzyja sentymentom. Z tej okazji warto przyjść na koncert Kaliego do sopockiej Sceny 22 listopada w sobotę. Raper przedstawi swój najnowszy materiał stworzony wraz Gibbsem.

Kiedyś pseudonim Marcina Gutkowskiego (Kali) kojarzył się przede wszystkim z krakowskim składem Firma. Już od jakiegoś czasu można śmiało powiedzieć, że to przeszłość, a płyta „Sentymentalnie” tylko przypieczętowuje wspomnianą tezę. Od 2011 roku raper prowadzi solową działalność, rozwijającą jego możliwości wokalne. O jakości wydanych albumów świadczą sukcesywnie przyznawane każdemu z nich złote płyty: od „50/50”, przez „Gdy zgaśnie Słońce”, po „Milion dróg do śmierci” (z Paluchem). Kali znany jest również jako członek kolektywu Ganja Mafia. Aktualnie jeden z najbardziej szanowanych twórców polskiej sceny hip-hopowej. Współpracował z WWO, Slums Attack, Popkiem, Hemp Gru, Bosskim Romanem, DJ-em 600V i wieloma, wieloma innymi.

Kiedy? W sobotę 22 listopada 2014 roku o godzinie 20.00.

Gdzie? W klubie Scena przy ulicy Mamuszki 2 w Sopocie.

Za ile? Bilety w cenie 25-35 złotych do nabycia w klubie Scena, restauracji Smak Morza, w Empiku oraz internetowo na stronach www.ebilet.pl i www.biletomat.pl.

Szczegóły na Facebooku: https://www.facebook.com/events/495734033863032/?fref=ts.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =