Eat Your Feet w Rumi po raz trzeci

eyfJuż 15 listopada w Rumi odbędzie się jedno z ważniejszych tanecznych wydarzeń na terenie pomorza tej jesieni. Eat Your Feet to zawody, w którym wcale nie chodzi o zjadanie stóp na parkiecie, a o „zjedzenie”  przeciwnika przez pokazanie swoich umiejętności tanecznych. Jeśli taniec to Twoja pasja, z pewnością nie może Cię tam zabraknąć !

Kolejna edycja odbędzie się jak co roku w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Rumi. Start przez organizatorów przewidziany jest a godzinę 11.00.

Całe zawody podzielone są na kilka kategorii :

-Hip-Hop Dance: 1 vs 1
– House Dance: 1 vs 1
– Popping:  1 vs 1
– Eat Your Beat
– Formacje /Show case

Jedną z nich jest kategoria Eat Your Beat. Przed sędziami wychodzi kolejno kilka osób i tańczy do losowej muzyki puszczanej przed DJ-a. Cała zabawa polega na tym, że puszczane przez DJ-a hity są znane każdemu lecz nie każdy odważyłby się do nich zatańczyć, no chyba, że na mocno zakrapianej imprezie. Przykładowo, można dostać numer legendarnego zespołu Modern Talking jak i przeboje polskiej wokalistki Maryli Rodowicz. Zadaniem uczestników tak jak mówi nazwa konkurencji jest „zjedzenie bitu” i pokazanie, że w swoim stylu można zatańczyć do wszystkiego.

Wjazd:

Każdy kto chciałby spróbować swoich sił powinien uiścić opłatę startową:

pierwsza kategoria 20 zł/osoba, każda kolejna 15 zł/osoba.

Dla wszystkich przyjezdnych organizatorzy dali również możliwość rejestracji w dniu zawodów. Opłata startowa na ten dzień (15.11.14) wynosi 25 zł/osoba i 20 zł za każdą kolejną kategorię.

W Jury zasiadają:

JASIEK – Co Jest Crew – Wrocław

PAULA – Enzym Crew – Gdańsk

PITZO – Kontrabanda Crew -Lublin

DJ’s:

DJ KOBI & DJ MAŁY

Całe wydarzenie poprowadzi Rufin Mc .

W każdej kategorii oprócz nagród rzeczowych sponsorowanych przez : Elade, Hod One Brand i Magictown można będzie wygrać nagrody pieniężne. Za każde pierwsze miejsce w kategoriach 1 vs 1 – 500 zł, w kategorii Eat Your Beat- 300 zł, zaś pierwsza formacja może zgarnąć 1000 zł.

Po ogłoszeniu zwycięzców i wręczeniu nagród przewidziane jest after party gdzie każdy będzie mógł już po za zawodami spędzić dobrze czas i wymienić się doświadczeniami na parkiecie.

W takim razie nie pozostaje nic innego jak założyć wygodne buty i nie dać się zjeść 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *