Second hand: „Tani Armani” na Zaspie

Nie musisz szukać za daleko i wydawać majątku, żeby kupować u Giorgio Armaniego. Wystarczy pojechać na Gdańską Zaspę. Kolejnym bohaterem artykułów o trójmiejskich second-handach jest właśnie „Tani Armani”.

DSC_0017„Tani Armani” znajduje się na Zaspie, przy ulicy Żwirki i Wigury 10. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie tutaj coś dla siebie. Sklep składa się z dwóch przestronnych sal i obowiązują w nim dwa systemy sprzedaży: na wieszakach są rzeczy wycenione, a w dwóch skrzyniach można wyszukać dla siebie skarby w postaci ubrań, szalów, apaszek, zasłon, książek, filmów lub maskotek w cenie 1 lub 2 zł!

Całkowicie nowy towar pojawia się w poniedziałek. We wtorek i środę jest tzw. dorzutka. W czwartek, piątek i sobotę można kupić wymarzone ubrania o połowę taniej. W parze z ceną idzie tutaj jakość. Rzeczy są w bardzo dobrym stanie, a na wielu z nich znajdują się oryginalne metki producenta.

Asortyment poukładany jest tematycznie. Znajdziemy tutaj dużo wieszaków dla pań, panów oraz dzieci. Dużą zaletą jest kolekcja różnorodnych sukienek na każdą okazję. Zwiewne, kobiece, letnie, kolorowe, w stylu boho, ale także eleganckie i szykowne, idealne na przyjęcie.

DSC_0051

Nazwa sklepu jest nieprzypadkowa. Można w nim znaleźć ubrania takich znanych marek z sieciówek odzieżowych jak New Yorker, Atmosphere, Next, Zara, H&M, ale także perełki prosto od Giorgio Armaniego, Marksa and Spencera, Dorothy Perkins, Teda Bakera, Michaela Korsa czy innych znakomitych projektantów.

butyNa szczególną uwagę zasługuje kolekcja butów. Można znaleźć tu szpilki, kowbojki, koturny, sandałki, trampki, espadryle, czułenka, adidasy i botki. W tym second-handzie wyszperacie buty na każdą okazję, w każdym kolorze i w każdym fasonie.

W asortymencie oprócz ubrań i butów dla pań, panów oraz dzieci znajdują się także, portfele, biżuteria, kosmetyczki, torebki, maskotki, a nawet kurtki narciarskie, pianki do windsurfingu czy… buty do chodzenia po wodzie!

Klienci przychodzą do Armaniego nie tylko żeby się modnie ubrać, ale także żeby miło spędzić czas. Pani Ela oraz pani Wanda każdemu klientowi poświęcają dużo uwagi, zawsze szczerze doradzą i to nie tylko w sferze mody. Nigdy nie pozwolą klientowi wyjść bez uśmiechu.

„Tani Armani” zaprasza od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-18:00, a w soboty 9:00-14:00.

Oto nasze propozycje stylizacji:

wiosenne kiecki

sukienki eleganckie