Technikalia i Medykalia 2014

Technikalia14-plakat

Maj to dla studentów miesiąc niezapomnianych imprez juwenaliowych. Politechnika Gdańska oraz Gdański Uniwersytet Medyczny połączyły siły, aby zorganizować największe trójmiejskie juwenalia. Początek Technikaliów już 12 maja!

Dwie uczelnie oznaczają dwa razy więcej zabawy. W trakcie Technikaliów, które odbędą się w terminie 12‑17 maja 2014, nie zabraknie projektów znanych z poprzednich edycji festiwalu. Zaczynamy od Wyborów Miss Missterious Girl of PG (12 maja). W planie juwenaliów znajduje się również: Ekoloteria (14-16 maja), Kabareton (15 maja), podczas którego wystąpi Piotr Bałtroczyk, Śniadanie pod Akademikami (15-16 maja), White Fartuch Party (16 maja), Wyścig Łóżek Szpitalnych (17 maja).

Największym wydarzeniem gdańskich juwenaliów organizowanych przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej oraz Uczelniany Samorząd Studencki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego będzie Koncert Główny, który odbędzie się 17 maja. Na deskach sceny umiejscowionej na terenie Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej przy Al. Zwycięstwa w Gdańsku wystąpią:

THePetebox (Jeden z najbardziej obiecujących beatboxerów, pochodzący z Wielkiej Brytanii, który swą popularność zawdzięcza występom na najsłynniejszych światowych festiwalach muzycznych takich jak Glastonbury czy Przystanek Woodstock).

Jelonek (wszechstronny artysta wykonujący gatunki muzyczne takie jak rock, metal, hard rock, jak i również muzykę poważną).

Farben Lehre (Projekt PUNK) (jeden z najbardziej zasłużonych polskich zespołów punkowych, który ma na swoim koncie kilkanaście płyt oraz niezliczone koncerty w Polsce i za granicą).

Fokus (jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w Polsce, znany z legendarnej grupy Paktofonika, której historia działalności została przedstawiona w bestsellerowej książce oraz filmie „Jesteś Bogiem”).

Mama Selita (warszawska grupa rockowa, której muzyka inspirowana jest twórczością zespołów takich jak Red Hot Chilli Peppers, The Roots, czy Papa Roach).

Chassis (gdański zespół rockowo-metalowy, który zaistniał na antenach stacji radiowych i telewizyjnych, między innymi w programie Kuby Wojewódzkiego).

WOLF (trójmiejski zespół rockowy, którego założycielem i pomysłodawcą jest gitarzysta zespołu Vierna- Vojtek. Po długich poszukiwaniach wokalisty do zespołu dołączyła Ola, uczestniczka programu The Voice Of Poland).

Szczegółowe informacje oraz program znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/events/660279164019463/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *