Niedziela w rytmie musicali

musical_koncertLubicie piosenki z najpopularniejszych musicali? W niedzielne popołudnie będziecie mieli okazję posłuchać ich na żywo. Wybierzcie się 11 maja do Galerii „Punkt” Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki i wyruszcie w podróż po magicznym świecie piosenki.

„W rytmie musicali”, bo tak zatytułowany jest koncert, to wydarzenie zainicjowane przez trzy młode wokalistki, które kształciły swoje umiejętności w Studiu Piosenki przy Domu Kultury im. Stanisławy Przybyszewskiej LWSM Morena. To właśnie tam, pod czujnym okiem i uchem pani Małgorzaty Romanowskiej rozwijały swoje talenty.

Studio Piosenki zostało dwa lata temu rozwiązane, ale jego podopieczni wzięli sprawy w swoje ręce. Jak mówią sami o sobie, łączy ich wspólna pasja śpiewania i zarażania pozytywną energią, a na scenie czują się jak ryby w wodzie. I dzięki temu, a także przyjaźni, która ich łączy, na swoim koncie mają już dwie edycje koncertu „Bajkopiosenki dla Morenki” z repertuaru bajek Disney’a oraz właśnie koncert „W rytmie musicali”.

Na scenie wystąpią Marta Jaszewska, Monika Lewandowska i Barbara Gadomska. Za obsługę techniczną koncertu odpowiadać będzie, występujący często z dziewczynami, Piotr Olesiński. Koncert odbędzie się w niedzielę, 11 maja o godzinie 14.00 w Galerii „Punkt” Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki (przy ul. Chlebnickiej 2). Wstęp jest wolny.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + pięć =