Moda na juwenalia

fot. Jonas Foyn Therkelsen

fot. Jonas Foyn Therkelsen

Muzyka i moda zawsze szły ze sobą w parze. Zbliżające się juwenalia to okazja do dobrej tanecznej zabawy, ale też do zabłyśnięcia niebanalnym ubiorem. Jak zatem wyglądać stylowo, a jednocześnie wygodnie?

Najlepiej ubrać się na tzw. cebulkę, aby być przygotowanym na każdą pogodową ewentualność. Kilka warstw ciuchów pozwala nam dostosować stylizację do panującej temperatury, a przy okazji jest szybkie i wygodne. Bardzo istotną rolę odgrywają dodatki, czyli bransoletki, okulary i kapelusze. Nie zapominajmy więc o detalach, które stawiają kropkę nad i w naszych stylizacjach.

U góry: Botki Deichmann, buty Cropp, sportowe koturny Bershka, na dole: kalosze Deichmann , botki Reserved

U góry: Botki Deichmann, buty Cropp, sportowe koturny Bershka,
na dole: kalosze Deichmann , botki Reserved

Pogoda ostatnio płata nam figle, więc warto ubezpieczyć się na wszelki wypadek i ubrać wygodne, ale także solidniejsze buty (botki a nawet kalosze), które w razie niespodzianki z nieba nam nie zamokną i nie popsują humorów.

Co zabrać ze sobą?

Oprócz dobrego humoru i uśmiechu warto zaopatrzyć się w torbę albo plecak. Duża torba jest lekka i na tyle pojemna, że można schować do niej wszystkie absolutnie niezbędne skarby (każda kobieta o tym dobrze wie, że w torebce nie ma nic niepotrzebnego!). Warto też wygospodarować miejsce na mały koc, żeby mieć na czym usiąść ze znajomymi. Dobrze wrzucić do torby jeszcze jeden bardzo przydatny przedmiot – foliowy płaszczyk przeciwdeszczowy. Kosztuje grosze, zajmuje niewiele miejsca, a jakże często może uratować atmosferę na plenerowych  imprezach. Dodatkowo w płaszczyku za 5 zł będziemy też modni, bo jednym z trendów wiosna/lato 2014 jest właśnie transparentość! Płaszcz lepiej niż parasol uchroni nas przed deszczem, a poza tym ten drugi może zostać uznany przez ochroniarzy za przedmiot niebezpieczny, który trzeba będzie zostawić przy bramce wejściowej.

 Dla inspiracji przygotowaliśmy kilka ciekawych zestawów specjalnie na juwenalia!

płaszczyk Sinsay, kurtka Bershka, kurtka House, płaszczyk Reserved

płaszczyk Sinsay, kurtka Bershka, kurtka House, płaszczyk Reserved

 

U góry: Torba H&M, torba Reserved, plecak Sinsay, plecak Cropp na dole: torba Reserved, torba Cropp, torba-worek H&M

U góry: Torba H&M, torba Reserved, plecak Sinsay, plecak Cropp
na dole: torba Reserved, torba Cropp, torba-worek H&M

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *